SKU
TL207K

Taśma LED 30 diod 5050SMD na metr 7.2W/mb ☆ Światłolux.pl

A++
SKU
TL207K

Taśma LED Greenie 1m 30 diod 5050SMD na metr 7.2W/mb

Już od 9,47 zł (7,70 zł netto)
Infolinia: (22) 842 22 32
Product image

Taśma LED Greenie 1m 30 diod 5050SMD na metr 7.2W/mb

Dane techniczne
Dane techniczne
Oszczędności
Oszczędność roczna: 52.00 zł

Różnica między średnim rocznym kosztem użytkowania tradycyjnej żarówki a jej zamiennikiem LED

Zwrot z inwestycji: 2 miesiące

Czas, w którym zwróci się koszt zakupionego produktu w wyniku oszczędności energii

Samoprzylepna Taśma LED Greenie

oparta na 30 diodach 5050SMD na 1 metr jest aż trzy razy mocniejsza od taśmy wykorzystującej diody 3528SMD. Dzięki temu idealnie nadaje się do liniowego oświetlenia wnętrz, które staje się modne w dzisiejszych czasach. Oprócz tego może być wykorzystywana na wiele sposobów przy aranżacji wnętrz lub dekoracjach nadając odrobinę nowoczesności oraz elegancji. Taśmę można ciąć w minimalne odcinki 10 cm – co 3 diody. Od spodu pokryta jest warstwą samoprzylepną 3M, która zagwarantuje montaż na wiele lat. Ten model taśmy dostępny jest w kilku wersjach kolorystycznych.

Cechy taśmy RGB

W przypadku taśmy RGB trójwarstwowa konstrukcja diody pozwala na świecenie różnymi kolorami a dodatkowo zapewnia dużo większą wydajność świetlną od diod 3528SMD. Za pomocą dodatkowo nabytego sterownika z funkcją 24 programów oraz bezprzewodowym pilotem możemy sterować kolorem diod. Takie połączenie sprawi, że za pomocą jednego kliknięcia można zmienić wystrój pomieszczenia.

Szczegóły techniczne

Taśma zasilana jest prądem stałym 12V. Aby podłączyć ją do zasilania sieciowego 230V niezbędne jest zastosowanie zasilaczy LED o mocy wyższej niż moc taśmy, lub jej odcinków. Cała rolka 5 m 150x5050SMD ma moc 36W. Metrowy odcinek (30diod) to 7, 2W. Jedna dioda SMD5050 to 0, 24W.

Dopasuj produkt do swoich potrzeb

Taśmy posiadamy w pięciometrowych rolkach. Sprzedajemy ją z dokładnością do 1 metra - ilość sztuk zamówionych w naszym sklepie oznacza ilość metrów, które chcesz kupić. Przykładowo - zamawiając 8 m taśmy otrzymasz rolkę 5 m oraz odcinek 3 m.

Producent: Greenie

Co wyróżnia Greenie? Oświetlenie LED

Oświetlenie LED cechuje między innymi długa żywotność, wysoka odporność na uderzenia i temperaturę, dostosowanie barwy świecenia oraz energooszczędność. Greenie Polska zajmuje się nie tylko sprzedażą najwyższej klasy produktów, ale również profesjonalnym doradztwem w zakresie wykorzystania najnowszych technologii związanych z oświetleniem LED. Skontaktuj się z nami i przekonaj się, ile możesz zyskać, wybierając lampy LED Greenie Polska.

Posiadasz ten produkt?

Oceń go, by pomóc innym klientom w podjęciu decyzji

Napisz opinię o produkcie: Taśma LED Greenie 1m 30 diod 5050SMD na metr 7.2W/mb
Twoja ocena

Podobne Produkty