Lampy i oświetlenie Belid

Znaleziono produktów: 27
Belid

Historia szwedzkiej marki Belid, sięga lat sześćdziesiątych. Marka specjalizowała się wówczas w rzemiośle metalowym, produkcji oraz obróbce metalu. Firma Belid zbierała i w dalszym ciągu zbiera doświadczenie i czerpie wiedzę od wielu dekad, stając się jednym z czołowych producentów oświetlenia w Skandynawii. Dzięki ogromnych inwestycji i rozwoju technologicznego, produkcja w szwedzkiej fabryce w ostatnich latach stała się bardziej zaawansowana technologicznie. Mimo znacznego rozwoju i zwiększenia tempa pracy, w firmie Belid nadal panuje rodzinna atmosfera bliskie relacje między współpracownikami.  Filozofia otwartej firmy przekłada się także na produkty oraz ich design, pozwalająca na tworzenie produktów nie tylko estetycznych, ale wysokiej jakości, które posłużą na długie lata.

Marka z tradycjami

Szwedzka firma Belid to firma z tradycjami produkująca lampy oraz systemy oświetlenia, które najczęściej wykorzystywane są w domach, a także w przestrzeniach publicznych jak biura, restauracje, hotele czy sale konferencyjne. Marka stale pracuję i poszerza swoja ofertę LED i poprawia parametry energooszczędności lamp.

Skandynawska jakość i charakter

W lampach Belid czuć szwedzki charakter i inspirację najlepszymi skandynawskimi projektantami. Główna siedziba szwedzkiego producenta lamp mieści się w miejscowości Varberg. Ich myśl przewodnia "Design - Production - Quality" najlepiej obrazuje jak istotnym elementem ich codziennej pracy jest design współgrający z bezkompromisowym podejściem do jakości wytwarzanych produktów. 

Zielona i energooszczędna przyszłość

Belid nie pozostaje obojętny na aspekty ekologiczne, dlatego też istotnym elementem w ich działalności jest rozwój produktu uwzględniający wysokie standardy energooszczędności. Efektem tych działań jest stale rosnąca liczba wysokiej jakości oświetlenia LED. Dzięki swojej wiedzy i długoletniemu doświadczeniu stale udoskonalają swój serwis i produkty aby przekraczać nawet najwyższe oczekiwania swoich klientów i być gwarantem jakości stojącej za marką Belid.