Świetlówki LED

Znaleziono produktów: 70

Klasyczne żarówki fluorescencyjne, żarowe, sodowe i metalogenkowe odchodzą już w niepamięć. Nowoczesne świetlówki LED pojawiły się w miejsce tych klasycznych i skutecznie wypierają starsze odpowiedniki. Technologia LED jest dużo bardziej wydajna i energooszczędna w porównaniu z zastosowaniami żarowymi czy sodowymi. Bardzo często wykorzystywane w miejscach przemysłowych, biurowych, a nawet w garażach świetlówki pochłaniają bardzo dużo energii elektrycznej.

Strona

Oszczędzaj energię ze świetlówkami LED

Dynamiczny rozwój technologii led umożliwił powstanie zamienników dotychczasowych źródeł i pojawienie się zupełnie nowych rozwiązań. A warto z nich skorzystać, ponieważ możesz znacznie ograniczyć Twoją konsumpcję energii(nawet do 50%, nie licząc balastu) i obniżyć rachunki za prąd. Wystarczy, że wybierzesz świetlówki Greenie. Zastosowanie technologii LED zapewnia długą żywotność, a ich zakup zwraca się już po kilku miesiącach, dzięki oszczędnościom wygenerowanym ich używaniem. 

Rodzaje świetlówek ledowych w sklepie Światłolux.pl

Nowoczesne świetlówki Greenie występują w takich samych długościach co modele stosowane dotychczas. Podobnie wygląda sytuacja w kwestii mocowania. Oferujemy świetlówki LED o mocowaniach T8, T5, a nawet 2G11 i G24.
Najpopularniejsze w naszym sklepie są świetlówki T8, które cechują się wysoką bezawaryjnością oraz wydajnością świetlną. Niemałym zainteresowaniem cieszą się również świetlówki LED z mocowaniem T5.

Zastosowanie świetlówek LED

Ten rodzaj oświetlenia nie powoduje niemal żadnych strat energii, a także nie emituje promieniowania UV. Świetlówki ledowe wykorzystasz z powodzeniem w każdego rodzaju pomieszczeniach. Doskonale sprawdzą się jako oświetlenie biur i miejsc użytkowych. Szeroki kąt padania światła i naturalna lub zimna barwa światła, to najczęstsze cechy świetlówek ledowych. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty!