Świetlówki LED T5

Znaleziono produktów: 3

Oświetlenie liniowe LED staje się coraz popularniejsze – nie tylko w miejscach publicznych takich jak biura czy magazyny, lecz także w domowym zaciszu - coraz bardziej detronizując na rynku tradycyjne liniówki. Jest to w pełni zrozumiałe, jako że ten typ rozwiązania oświetleniowego pod wieloma względami przewyższa swoje poprzedniczki. Najważniejszym z nich jest oczywiście oszczędność: oświetlenie liniowe LED oferuje nawet dwukrotnie dłuższy czas pracy niż tradycyjne świetlówki, jednocześnie oszczędzając nawet do 65% energii elektrycznej.

Świetlówki LED T5

To zaś oznacza nie tylko szybki zwrot kosztów zakupu oświetlenia, lecz także minimalizację kosztów jego utrzymania i użytkowania. Wydawałoby się, że wszystko to wpłynie na jakość emitowanego światła – oświetlenie liniowe LED jest jednak pod tym względem o wiele wydajniejsze niż to tradycyjne.

Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości diod LED od sprawdzonych producentów generowane przez nie światło jest silne i jasne na tyle, by objąć nawet duże pomieszczenie, a jednocześnie wystarczająco miękkie, by nie razić oczu przebywających w nim osób.

Oświetlenie liniowe T5 LED – szeroki wybór w sklepie Swiatlolux.pl

Wśród oferowanego przez sklep Swiatlolux.pl oświetlenia liniowego LED znajdą Państwo między innymi świetlówki LED T5, które stanowią wygodny zamiennik dla klasycznych świetlówek T5 o charakterystycznym cienkim profilu.

Oferujemy świetlówki T5 13W, świetlówki T5 24W czy świetlówki T5 do akwarium. Mogą tu też Państwo nabyć świetlówki T5 LED posiadające zintegrowaną obudowę – spore ułatwienie, gdy zamierzają Państwo oszczędzić sobie problemów związanych z montażem urządzenia – jak i takie wyposażone w wewnętrzny sterownik czy aluminiowy radiator. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu w celu zasięgnięcia bardziej szczegółowych informacji.