Taśmy LED 24V

Znaleziono produktów: 6

Taśmy LED 24V potrzebują naturalnie zasilacza, który ustabilizuje ich napięcie na poziomie stałym 24V. Produkty tego typu mają mniejsze rozmiary, ale i lepszą wydajność świetlną. Jest to zasługa zastosowania diod najnowszej generacji dostarczające światło o jasności nawet 900 lumenów.

Taśmy LED 24V na Światłolux.pl

Taśmy LED 24V są u nas dostępne w dwóch standardowych temperaturach barwowych: ciepłej białej i naturalnej. Zastosowane materiały i wysokie napięcie pracy pozwoliło na stworzenie energooszczędnych taśm LED o mocy 9,6W lub 14,4W. Są one sprzedawane w naszym sklepie w odcinkach 1 metrowych na rolkach po 5 metrów każda. Każdy odcinek posiada 60 lub 120 ciasno ułożonych diod.

Dlaczego warto wybrać taśmy LED 24V?

Wielkim atutem taśm LED 24V jest fakt, że wysokie napięcie pracy pozwala na uniknięcie spadków jasności w razie nabywania dłuższych odcinków. To pozwala na cieszenie się jednolitym światłem na całej jej długości. Posiadamy taśmy zarówno w silikonie, jak i bardziej wodoszczelne w żelu, o klasie IP68 – idealnej do zainstalowania taśmy LED na zewnątrz.