Lampy liniowe Linea Pro

Znaleziono produktów: 25

System liniowy LED Linea Pro to seria wyjątkowych opraw zaprojektowanych tak, by mogły być łączone w dowolny sposób – z ich pomocą można stworzyć gładkie pasmo światła bez widocznych przerw czy ciemnych smug, o dowolnej długości i formie. Liniówki Pro mogą być instalowane zarówno jako oświetlenie podtynkowe, jak i natynkowe.

Oświetlenie liniowe PRO

Sztandarowym produktem spod egidy Linea Pro jest oprawa liniowa LED Linea. Wykonana została z najwyższej jakości aluminium, dzięki czemu jest mocna i wytrzymała. Jej stylowy, minimalistyczny design pozwala na dowolną aranżację pomieszczenia za pomocą oświetlenia, które może być łączone w pasma o dowolnej długości i formie. Dodatkowym atutem są matowe przesłony, dzięki którym emitowane przez diody światło zostaje malowniczo rozproszone, przez co wprowadza do wnętrza atmosferę relaksu i komfortu.

Wśród oferowanych przez nas produktów wyróżnia się również np. lampa przemysłowa LED Greenie HighBay Linear, doskonała do wysokich pomieszczeń w rodzaju hal magazynowych. Dzięki jasności światła rzędu 130 lumenów i kącie świecenia wynoszącym 40° x 30° lampa LED przewyższa wydajnością i wygodną użytkowania oświetlenie metahalogenkowe.

Lampy liniowe LED

Ta seria stanowi idealne oświetlenie, gdy poszukujemy czegoś eleganckiego i zarazem zachowawczego, a nie chcemy lub nie możemy korzystać z tradycyjnych lamp. Sklep Swiatlolux.pl oferuje szeroki wybór lamp zwieszanych, wpustów sufitowych lub lamp naściennych, ponadto zaopatrzą się tu Państwo w szereg dodatków przydatnych podczas montażu wybranych modeli.