Żarówki LED GU10

Znaleziono produktów: 5

Żarówki LED typu GU10 LED to nowoczesne oświetlenie na miarę Państwa potrzeb. Ich przeznaczeniem jest rzucanie silnego punktowego światła, zdolnego oświetlić i wyróżnić konkretny element otoczenia. Zaprojektowane zostały w specyficzny sposób, tak, by można było montować je w oprawach sufitowych oraz w powierzchni mebli. Dzięki temu sprawdzą się doskonale jako oświetlenie blatów kuchennych czy lustra, a także stołu lub domowego barku. Świetnie spełni swoją rolę również w przestrzeni publicznej – jako oświetlenie wystaw sklepowych, plakatów reklamowych i tym podobnych.

Żarówki LED GU10

Dużym atutem żarówek GU10 LED jest ich nowoczesny, minimalistyczny design, dzięki któremu dobrze wyglądają niemal w każdej współczesnej aranżacji wnętrza. Specjalna matowa przesłona chroniąca diody LED nadaje światłu miękkości i łagodności, jednocześnie nie odbierając mu nic z jego intensywności i skupienia. Oferowane przez nas żarówki LED występują w trzech wariantach temperatury barwowej. Są to: barwa ciepła, zimna i naturalna.

Żarówki ledowe GU10

Żarówki kierunkowe LED GU10 zaprojektowane zostały tak, by emitować wąski strumień światła, obejmujący nie więcej niż 60°. Światło zatem nie będzie obejmowało całego wnętrza – zamiast tego skupi się na konkretnym, wybranym punkcie, który użytkownik będzie pragnął wyeksponować.

Żarówki GU10 LED – wydajne i długowieczne

Niekwestionowaną zaletą tego typu oświetlenia led jest jego wydajność – przy bardzo niewielkim zużyciu energii uzyskamy za jego sprawą światło o jasności równej tej emitowanej przez tradycyjne żarówki. To zaś oznacza szybki zwrot kosztów zakupu i duże oszczędności w dalszej perspektywie – mogą one wynosić nawet 60% dotychczasowych rachunków generowanych przez stosowanie oświetlenia tradycyjnego. Jeśli zdecydujemy się na wybór oświetlenia o wysokiej mocy, ta oszczędność może wzrosnąć nawet do kwoty większej niż 100 złotych rocznie – i zwiększać się w miarę upływu lat.

Żarówka LED GU10 Greenie

Ta żarówka GU10 to jeden z najpopularniejszych produktów w kategorii oświetlenie LED GU10. 7W mocy to w rzeczywistości zamiennik żarówki halogenowej o mocy aż 60W. Wysoka jakość wykonania i komponenty sprawiają, że to doskonała żarówka LED GU10. Kąt świecenia tego typu produktu to aż 100°.

Żarówki GU10 Warszawa

Zapraszamy do bliższego zapoznania się z ofertą sklepu Swiatlolux.pl. Każdy z prezentowanych przez nas modeli posiada osobny opis informujący o jego możliwościach i parametrach. Jesteśmy przekonani, że to ułatwienie pozwoli Państwu bez problemu znaleźć wśród naszych produktów coś, co idealnie spełni Państwa wymagania.