Oświetlenie LED sklepu

Znaleziono produktów: 885
Oświetlenie sklepu

Oświetlenie LED dla sklepu to propozycja niezwykle wydajna i praktyczna. Modele proponowane na Światłolux.pl stanowią specjalnie przygotowaną ofertę dla właścicieli sklepów, punktów usługowych i wielu, wielu innych.

Oświetlenie LED sklepu na Światłolux.pl

W kategorii oświetlenie LED sklepu umieściliśmy przede wszystkim nowoczesne lampy LED idealne do oświetlenia sklepów. W handlu najlepiej sprawdzają się zazwyczaj oprawy liniowe oraz reflektory.

Oprawy LHS i reflektory do Twojego sklepu

Oprawy LHS spełniają normy fotobiologiczne, co pozwala na stosowanie ich w miejscach, których produkuje się żywność. Warto wspomnieć, że z tego względu można montować je również w szpitalach, klinikach oraz przychodniach. Wysokiej jakości lampy występują w wielu opcjach różniących się mocą, temperaturą barwową, jasnością oraz wymiarami. Wydajne diody Epistar zapewniają bardzo wysoką wydajność świetlną. Oprawy można ze sobą łączyć tworząc ciągi. Przesłony diod są matowe, co zapobiega emitowaniu oślepiającego strumienia świetlnego. LHS sprawdza się zarówno jako oświetlenie ścienne, jak i sufitowe. Co więcej – posiada certyfikat Politechniki Warszawskiej.

Reflektory i spoty to kolejna doskonała propozycja oświetlenia sklepowego. W trosce o satysfakcję wszystkich klientów, dostępne są w wielu różnych wariantach. W zależności od zapotrzebowania oraz charakteru sklepu, można dobrać odpowiednią moc, wydajność świetlną, barwę świecenia oraz wymiary. Reflektory są doskonałym rozwiązaniem w oświetleniu ekspozycji sklepowych. Ważny jest adekwatny dobór temperatury barwowej – tak, aby uatrakcyjnić wygląd sprzedawanych artykułów. W naszym sklepie znajdują się także specjalne lampy do żywności.