Latarki LED na broń

Znaleziono produktów: 15

Latarki LED na broń to wysoko zaawansowane oświetlenie taktyczne. Jest to popularny wybór miłośników strzelectwa, pracowników służb mundurowych, czy nawet jako wyposażenie w wojsku.

  1. Latarka Fenix TK16 V2.0

    Latarka Fenix TK16 V2.0

    379,00 zł (w tym VAT)
    Rodzaj Zasilania: Akumulator 21700, Liczba lumenów: 3100, Materiał wykonania: Aluminium, Ściemnianie: tak, Kolor obudowy: czarny, Barwa światła: Biała ciepła, Kod Produktu: 039-471, Ilość źródeł światła: 1, Maksymalny czas świecenia: 43.5, Zasięg światła: 380

Latarki LED na broń na Światłolux.pl

Sklep Światłolux.pl oferuje również oświetlenie specjalistyczne, takie jak cechujące się wytrzymałą obudową i wysoką szczelnością latarki taktyczne i latarki policyjne, a także reflektory LED i szperacze. Znajdziecie u nas także latarki strażackie opatrzone certyfikatem Ex ATEX poświadczającym o bezpieczeństwie użytkowania w warunkach zagrożenia wybuchem lub pożarem – przeznaczone dla służb mundurowych i pracowników ochrony. Posiadamy w ofercie także latarki myśliwskie wyposażone w liczne barwne filtry świetlne, idealne na polowanie lub na bezkrwawe safari.

Latarka na broń - nie dla każdego

Pracujesz z bronią w ręku? Z pewnością wiesz, jak ważna jest każda sekunda i precyzja. Kompaktowe światło taktyczne do montażu na broń nie zawiedzie Cię nawet w ciężkich warunkach widoczności i silnych emocji. Latarka do montażu na broń zwiększa widoczność oraz zdecydowanie poprawia celność. Okaże się tez bardzo pomocna w trakcie szukania śladów. Co wyróżnia latarki LED na broń? Ich obudowa jest wykonana z aluminium lotniczego i twardej anodyzacji. Nie musisz się martwić o jakiekolwiek zagniecenia lub zarysowania. W naszym sklepie znajdziesz latarki ledowe do montażu na broń krótką oraz na broń długą.