Lampy ścienne LED

Znaleziono produktów: 1284
Ścienne

Dobrze dobrane kolorystycznie lampy ścienne w technologii LED podniosą prestiż firmy, wpłyną pozytywnie na tzw. pierwsze wrażenie i pozwolą zaoszczędzić na rachunkach za prąd. Jest to cel będący w zasięgu ręki. Lampy ścienne to także doskonałe rozwiązanie jeżeli chodzi o oświetlenie domu. Zachęcamy do znalezienia idealnej oprawy z naszego szerokiego asortymentu.

Lampy ścienne w sklepie Światłolux.pl – energooszczędny prestiż

Oświetlenie biura jest bardzo ważne. Zapewnia odpowiednie warunki do pracy, pozwala na lepszą koncentrację i chroni wzrok pracowników. Inwestując w nowoczesne lampy do biura, warto pamiętać o reprezentacyjnych częściach budynku takich jak recepcja, hol czy korytarze. Dlaczego?

To właśnie przez te miejsca wędrują interesanci naszej firmy, oczekują na rozmowę, spotkanie. W takich miejscach goście mają okazję wyrobić sobie opinię na temat firmy, choćby przez ocenę estetyki wnętrza, umeblowania itp. Światło odgrywa tu niebagatelną rolę – ma wpływ na barwy otoczenia i samopoczucie osób wewnątrz. Dlatego powinno zawierać nowoczesne lampy ścienne LED bez efektu migotania – jak w starych urządzeniach i być tak zainstalowane, aby optymalnie oświetlać pomieszczenie. Wszystko to wpływa na prestiż firmy, który warto podkreślać.

Lampy ścienne LED - wydajne i w korzystnej cenie

Na wspomniany prestiż niebagatelny wpływ mają lampy, które oświetlają ściany i obiekty pod nią. Takie oprawy powinny zawierać energooszczędne żarówki LED lub wbudowane oprawy o mocy nieprzekraczającej 50W. Najlepsza będzie lampa led o mocy 24W/40W o ekologicznym charakterze. Dzięki temu połączymy estetykę z ekonomią nie nadwyrężając naszego budżetu.

Taką lampą ścienną może być model Soft LED graphite 60x20 Nowodvorski. To długi na 60 cm kinkiet wykonany z metalu w barwie ciemnoszarej – idealnej na recepcję czy poczekalnię. Posiada dwa trzonki na dwa dedykowane panele LED o mocy 11W każdy. Oprawa świeci z jasnością maksymalną 1000 lumenów w temperaturze barwowej ciepłej białej – idealnej do miejsc, gdzie przebywają nasi goście, interesanci lub partnerzy biznesowi. Taki rodzaj światła sprzyja odprężeniu i kojarzy się z relaksem, więc dobrze łagodzi stres.