Lampy - oświetlenie stadionowe Arena

Znaleziono produktów: 14
Stadionowe Arena

Oświetlenie stadionowe Arena idealnie sprawdza się jako oświetlenie obiektów sportowych. Ponadto znajduje zastosowanie w przemyśle i wielu innych miejscach takich jak między innymi parkingi, bocznice kolejowe, oświetlenie budynków, mostów, czy tereny fabryczne.

Lampy stadionowe LED - szerokie zastosowanie

Oświetlenie stadionowe Arena LED cechuje się specjalnymi kątami świecenia i wysoką wydajnością. Jest dobrym rozwiązaniem na zastąpienie lamp typu HighBay, kiedy potrzeba większej mocy. Oświetlenie stadionowe LED Arena zapewnia wysokie wartości luminancji dróg oraz parkingów, a kąt 90° oraz 120° zapewni wysokie natężenie oświetlenia na dworcach, lotniskach, halach sportowych czy produkcyjnych. Specyfikacja tego produktu sprawia, że idealnie sprawdza się również jako lampa stadionowa.

Lampy stadionowe LED Arena na Światłolux.pl

Decydując się na lampy LED Arena możesz liczyć na szereg korzyści. Przede wszystkim podniesiesz komfort uczestników i obserwatorów. Dodatkowo uatrakcyjnisz obiekt, które może się stać miejscem wielu wydarzeń. Wysoka jakość diod LED zapewni Ci zgodność z najnowszymi standardami, które zapewnią bezpieczeństwo podczas meczu, koncertu, jak również podczas przemieszczenia się po obiekcie. Ponadto czerp korzyści w energooszczędnej technologii LED i chroń środowisko. A to wszystko jest możliwe dzięki oświetleniu stadionowemu LED Arena.