Oświetlenie LED dla biur i sklepów

Znaleziono produktów: 1113

Odpowiednie oświetlenie LED dla biur i sklepów ma ogromny wpływ na wyniki sprzedażowe. Tylko prawidłowe wyeksponowanie towaru oraz dbałość o komfort zakupów jest w stanie zapewnić efektowny handel. Oprócz oświetlenia ekspozycji, bardzo istotne jest oświetlenie znajdujące się przy wejściu do sklepu. Jest ono odpowiedzialne za pierwsze wrażenie klienta wchodzącego do sklepu i często decyduje o tym, czy zostanie w nim na dłużej.

 1. 5/5
  Lampa wisząca LED Skoff Elisse DALI

  Lampa wisząca LED Skoff Elisse DALI

  100%
  2 450,00 zł (w tym VAT)
  Moc: 47, EAN: 5902626653811, Temperatura światła [K]: 3000-6000, Materiał wykonania: Aluminium, Tworzywo sztuczne, Liczba lumenów: 3200, Ściemnianie: DALI, CRI: RA>80, Kolor obudowy: szary, Barwa światła: Wielokolorowa (RGB), Oszczędność roczna: 262.3, Zakres regulacji [cm]: 50-100, Kod Produktu: ME-LWR-E-M-3-PL-PL-01

Oświetlenie LED dla biur i sklepów na Światłolux.pl

Oprócz aspektów estetycznych oraz sprzedażowych, istotne są ponoszone przez sklepy koszta. Oświetlenie lokalu handlowego wymaga dużych nakładów finansowych. Lampy pozostają włączone przez wiele godzin dziennie, a niektóre z nich nawet poza godzinami otwarcia. Dlatego tak ważny jest dobór energooszczędnego oświetlenia. Najlepszym i bezkonkurencyjnym rozwiązaniem jest oświetlenie led.

Dlaczego warto zainwestować w oświetlenie LED do biur lub sklepów?

Oświetlenie LED charakteryzuje się ponadprzeciętną wydajnością i żywotnością oraz bardzo niskim poborem prądu. Nawet jeżeli koszty zakupu są niższe w przypadku standardowych żarówek, jest to tylko chwilowa oszczędność. Różnice w rachunkach za prąd będą ogromne – w związku z czym inwestycja w lampy led zwróci się bardzo szybko generując znaczące korzyści finansowe. Co więcej, wybierając oświetlenie LED Greenie Polska i dzięki programowi Esco, oferowanego przez firmę, wymiana oświetlenia na energooszczędne ledy jest możliwa bez ponoszenia żadnych kosztów i z utrzymaniem płynności finansowej.