Taśmy LED 12V

Znaleziono produktów: 54

Nowoczesne taśmy LED o niskim poborze prądu potrzebują dość niskiego napięcia do swojej pracy. Aby je uzyskać należy zastosować zasilacz LED którym uzyskamy napięcie wyjściowe 12V. Takie napięcie nie uszkodzi taśmy i pozwoli na normalną pracę. W naszym sklepie znalazł się szeroki wybór taśm LED o różnych parametrach. Dostarczają one światła o jasności od 100 do nawet 900 lumenów, co pozwala na różne zastosowania; od czysto ozdobnych po improwizowane systemy oświetlenia do szafek, salonów usługowych i wielu innych.

Taśmy LED 12V na Światłolux.pl

Taśmy LED 12V cechuje odporność na wilgoć dzięki zastosowanej podwójnej warstwie silikonu, co chroni ją przed zwarciami. Ponadto występują na podkładach białych lub czarnych, z różną ilością diod i szerokości ich rozstawu. Nasze taśmy LED 12V posiadają diody dostarczające światła w temperaturze barwowej ciepłej białej, neutralnej oraz zimnej białej. Aby ocenić w pełni jakość światła naszych taśm 12V i skonfrontować je ze swoimi potrzebami gorąco zachęcamy do odwiedzenia naszego stacjonarnego sklepu w celu prezentacji produktu.

Taśmy LED 12V RGB

W naszej ofercie znajdziesz modele taśm typu RGB z dodatkowymi programami świetlnymi. Po zakupie sterownika i pilota możliwe jest zdalnie sterowanie światłem taśmy i jej barwą. Posiadamy modele taśm na cztery strefy, co pozwala na sterowanie czterema różnymi taśmami w poszczególnych pomieszczeniach budynku.

Wskazówki dotyczące zakupu taśmy LED

Nasze taśmy sprzedajemy w rolkach po 5 metrów, które można ciąć co trzy diody (zależności od modelu). Wiele z nich posiada samoprzylepny spód, który pozwoli na umieszczenie jej na płaskich powierzchniach bez konieczności dodatkowego mocowania.