Moduły LED

Znaleziono produktów: 3

Moduły LED to nowe podejście do technologii LED. Różnią się od taśm ledowych nie tylko wyglądem, ale również parametrami oraz specyfiką zastosowania. Moduły są zbudowane z od jednej do kilku bardzo wydajnych diod LED i cechują się małym poborem mocy i wysoką efektywnością świecenia. Moduły często są wodoodporne, a ich montaż jest bardzo prosty. Moduły ledowe to idealny wybór do użycia w branżach reklamowych, do podświetlenia liter blokowych, kasetonów lub na przykład w akwarystyce.

Do czego wykorzystuje się moduły LED?

Taśmy LED to nie jedyne zastosowanie tej nowoczesnej i dobrej dla środowiska technologii. Oświetlenie punktowe ma za zadanie uwidocznić najważniejsze miejsca w pomieszczeniu. Poza tym moduły ledowe dodają niepowtarzalnego klimatu.

Warto pamiętać też o niskim zużyciu prądu – diody ledowe są bardzo energooszczędne; możemy więc być pewni tego, że nasze rachunki za energię elektryczną nie wzrosną gwałtownie do kolosalnych kwot. Poza tym, diody LED wykorzystywane w modułach są przyjazne środowisku – ulegają całkowitemu rozkładowi.

Moduły ledowe w naszej ofercie

Moduły LED dostępne w sklepie Swiatlolux.pl to najwyższej jakości produkty, które pozwolą oświetlić strategiczne miejsca w Twoim pomieszczeniu domowym lub w otoczeniu biurowym. Poza tym moduły LED możesz obejrzeć stacjonarnie w Warszawie. Posiadamy sklep na ulicy Wołoskiej. Tam możesz też też zadać pytania do naszych ekspertów, którzy chętnie udzielą wszystkich najważniejszych informacji dotyczących modułów ledowych.