Żarówki LED E40

Znaleziono produktów: 14

W miarę rozwoju technologii LED tradycyjne żarówki są coraz silniej wypierane z rynku przez nowoczesne, ekologiczne żarówki nowej generacji. Głównym – lecz nie najważniejszym – powodem takiej sytuacji jest oszczędność, jaką niesie ze sobą korzystanie z oświetlenia LED.

Żarówki LED E40

Dzięki zastosowaniu specjalnych technologii żarówka LED o mocy zaledwie 3W emituje światło o jasności mniej więcej równej 30W w przypadku żarówki halogenowej. Oznacza to, że koszt zakupu nie tylko zwróci się niemal błyskawicznie, zaś uzyskiwane w ten sposób oszczędności mogą wynosić nawet do 100 złotych rocznie.

Żarówki LED E40 jako zastępstwo tradycyjnego oświetlenia przemysłowego

Żarówki dookólne E40 LED, posiadające gwint o średnicy 40 mm (tak zwany goliat), to popularne oświetlenie uliczne. Są one dostosowane do pracy w instalacjach 230 V, a ich moc często przekracza 100 W. Diody rozmieszczone są równomiernie na powierzchni żarówki, dzięki czemu światło również rozchodzi się równomiernie po całym pomieszczeniu, obejmując nawet najbardziej odległe elementy otoczenia.

Żarówki E40 LED – długotrwała praca i sprawne funkcjonowanie

Żarówki LED z gwintem E40 cechują się długim czasem działania. Wynosi on nawet 50 000 godzin świecenia, to zaś oznacza od kilku do kilkunastu lat bezproblemowego użytkowania. W porównaniu z tradycyjnymi żarówkami, których żywotność szacuje się na 1000 godzin, widać olbrzymią przewagę nowoczesnych rozwiązań LED.

W ofercie sklepu Swiatlolux.pl znajdą Państwo żarówki LED wyposażone w najwyższej jakości diody pochodzące od światowej klasy producentów. Dystrybuujemy żarówki E40 LED o naturalnej, zimnej lub ciepłej temperaturze barwowej. Doskonale sprawdzą się jako oświetlenie przemysłowe, w miejscach, w których dokładne oświetlenie wszystkich detali jest szczególnie ważne.

Żarówki E40 LED – najlepszy wybór oświetlenia LED

Wszystkie wymienione powyżej cechy sprawiają, że jakość świecenia naszych żarówek znacznie przewyższa inne produkty dostępne na rynku oświetleniowym.

Zapraszamy do bliższego zapoznania się z prezentowaną przez nas ofertą. Każdy konkretny model posiada szczegółowy opis informujący o jego możliwościach i parametrach. Pozwoli to Państwu na znalezienie typu oświetlenia, które spełni wszystkie Państwa wymagania.