Żarówki LED E27

Znaleziono produktów: 72

Żarówki E27 to klasyczny i jeden z najbardziej powszechnych typów źródeł światła. Klasyczny, wkręcany, duży gwint stosowany jest od lat we wszystkich rodzajach oświetlenia domowego. E27 zwany również gwintem Edisona znajdziemy też w instalacjach komercyjnych. To najpopularniejszy rodzaj żarówki wykorzystywany w Polsce. Należy jednak pamiętać o tym, że pomimo iż nie zmieniła się sama bryła, w środku przez lata wprowadzane były kolejne nowe technologie.

Ledowe żarówki E27 w ofercie Swiatlolux.pl

Dzisiejszym standardem jest wykorzystanie diod LED, które sprawiają, że żarówka E27 wykorzystuje bardzo mało energii w porównaniu z klasyczną budową. Różnicę wylicza się na około 80%, więc to niewątpliwą zaletą oświetlenia LED jest jej ekologiczność.

Ekologiczne żarówki E27 LED

Żarówki E27 LED nie mają w sobie też żadnych substancji szkodliwych. W ofercie sklepu Ekotaniej znajdziesz różne rodzaje żarówek E27. Ważnymi kwestiami jest jej wielkość – ważne, by zmieściła się w oprawie. Zwróć też uwagę na wielkość, moc i barwę światła.
Niemal każda żarówka E27 różni się od siebie mocą lub barwą światła.

Barwa światła, a żarówki ledowe E27

Warto pamiętać o tym, że barwa ma duże znaczenie w kwestii tego jak będziemy się czuli w danym pomieszczeniu. Żarówka, która rozświetli pomieszczenie ciepłym, białym (a nawet żółtym) światłem wpłynie pozytywnie na nasze poczucie relaksu. Nie sprawdzi się jednak w miejscu pracy – ciepłe światło nie wpływa raczej dobrze na skupienie. Jeśli chcemy, by żarówka oświetlała nasze miejsce pracy lub pozytywnie wpływała na koncentracje, warto wybrać oświetlenie LED, które zapewni zimne białe światło lub ewentualnie naturalną barwę. To zdecydowanie lepsze wybór do pracy.Warto również dostosować moc żarówki do naszych potrzeb.

Designerskie żarówki E27 Calex

Jeśli klasyczne żarówki LED o prostym wyglądzie to dla Ciebie za mało, nic nie stoi na przeszkodzie, by wypróbować designerskie żarówki LED. Tego typu rozwiązanie nie tylko generuje dużo światła przy jednoczesnym niewielkum użyciu energii elektrycznej, ale również wygląda doskonale. Duże źródło światła wygląda estetycznie i wpasuje się jako ozdoba w każdym pomieszczeniu. Dlatego minimalistyczne formy, które oferują te żarówki LED to wybór do wnętrz loftowych, nowoczesnych i klasycznych. Każdy znajdzie coś dla siebie.

W ofercie sklepu Swiatlolux.pl posiadamy również żarówki LED z regulacją, które sprawdzą się zarówno w sypialni jak i miejscu pracy.