Oświetlenie do roślin LED

Znaleziono produktów: 3
Do roślin

Uprawa roślin to nie tylko regularne nawadnianie i dostarczanie wystarczającej ilości składników odżywczych. Równie ważne jest zapewnienie im odpowiedniej ilości światła, które wspomoże ich wzrost i przedłuży okres ich wegetacji. Do tego niezbędne są lampy do roślin. Jeśli hodujemy rośliny kwitnące lub drzewka owocowe, z których zbiory planujemy przeznaczyć na handel, z pewnością zależy nam również na tym, by kwitnienie i pączkowanie przebiegało bez najmniejszych problemów.

Lampy LED do roślin

Uprawa roślin to nie tylko regularne nawadnianie i dostarczanie wystarczającej ilości składników odżywczych. Równie ważne jest zapewnienie im odpowiedniej ilości światła, które wspomoże ich wzrost i przedłuży okres ich wegetacji.

Jeśli hodujemy rośliny kwitnące lub drzewka owocowe, z których zbiory planujemy przeznaczyć na handel, z pewnością zależy nam również na tym, by kwitnienie i pączkowanie przebiegało bez najmniejszych problemów. Pomogą nam w tym wyspecjalizowane, profesjonalne źródła światła LED, stworzone specjalnie z myślą o stymulacji rozwoju roślin. Lampy roślinne LED to doskonałe rozwiązanie zarówno do przydomowej szklarni, jak i wielohektarowej uprawy roślin.

Dużą zaletą oświetlenia do roślin LED jest fakt, że zużywa ono nawet do 80% mniej energii w stosunku do lamp halogenowych, tym samym zaś generuje o wiele mniej kosztów i jest przyjazne środowisku. Oznacza to, że, inwestując w nasze rośliny, zapewniamy sobie zwrot kosztów już w pierwszym roku użytkowania, a także oszczędności w dalszej perspektywie.

Oświetlenie LED do roślin – wspomóż wzrost swych roślin i przyspiesz swoje zbiory

Wszystko to zapewnią Państwu dostępne w sklepie Ekotaniej.pl specjalistyczne źródła światła LED do roślin, oparte na nowoczesnej technologii LED. Dostarczamy najwyższej jakości oświetlenie LED przeznaczone do szklarni, zaprojektowane z myślą o optymalizacji wzrostu i rozwoju hodowanej flory. Oferowane przez nas źródła światła do roślin LED posiadają niezbędne atesty potwierdzające ich bezpieczeństwo i działanie.

Każdy rodzaj roślin ma inne wymagania. Jedne potrzebują więcej światła niebieskiego, a inne czerwonego. Te pierwsze pobudza rozwój liści, sprawia, że roślina ma grubszą, silniejszą łodygę oraz dobrze zabarwione kwiaty. Światło czerwone natomiast pobudza i przedłuża kwitnienie, wpływa na wydawanie owoców (oraz ich smak) i wiązanie nasion.

Na podstawie wymagań roślin oraz własnych oczekiwań należy wybrać oświetlenie LED do roślin z odpowiednim stosunkiem diod emitujących światło niebieskie oraz czerwone. Zwykle, biorąc pod uwagę zrównoważony rozwój roślin, zaleca się stosunek 7:10, z przewagą światła czerwonego.