Panele grzewcze Smart Wifi

Znaleziono produktów: 4
Panele grzewcze Smart Wifi

Najbardziej zaawansowane panele grzewcze na podczerwień to designerskie grzejniki, które stanowią nowoczesne spojrzenie na ogrzewanie domu. Promienniki podczerwieni Smart Wifi umożliwiają różne sposoby zarządzania ciepłem i możliwość połączenia z siecią Wi-Fi. Świetnie prezentują się w każdym pomieszczeniu, a wykorzystanie innowacyjnych technologii pozwala na sterowanie panelami grzewczymi pilotem lub specjalnie opracowaną aplikacją TUYA.

Dlaczego warto wybrać ogrzewanie podczerwienią

Promieniowanie podczerwienią to tak zwana "energia życia". W ostatnich latach powstało wiele badań, które potwierdzają prozdrowotny wpływ ogrzewania domów i mieszkań podczerwienią. Przede wszystkim promieniowanie IR wykorzystywane przez panele grzewcze jest zbliżone do promieniowania Słońca. Poprawia samopoczucie, zapewnia przyjemne ciepło, ale nie wytwarza szkodliwego promieniowania UV. Panele grzewcze w domu to idealny sposób ogrzewania pomieszczeń dla alergików, ponieważ nie powoduje reakcji alergicznych, nie wysusza powietrza, a także pomaga w leczeniu różnych schorzeń, m.in. chorób krążenia i reumatyzmu. Panele grzewcze Smart Wifi to nowoczesne grzejniki, które ogrzewają tylko organizmy żywe, a nie powietrze. W ten sposób nie dochodzi do cyrkulacji powietrza, w którym unoszą się alergeny, pyły i kurz.

Panele grzewcze na podczerwień z pilotem

Wykorzystanie obecnego w naturze zjawiska promieniowania podczerwonego i nowoczesnych technologii pozwoliło na stworzenie innowacyjnych produktów, którymi są panele grzewcze Smart Wifi. Sterowanie panelami i zarządzanie temperaturą jest możliwe dzięki specjalnie opracowanej aplikacji TUYA, wbudowanego termostatu lub pilota. Promiennik podczerwieni z termostatem i Wi-Fi to nowoczesne spojrzenie na tradycyjne ogrzewanie. Stanowi idealny przykład na połączenie innowacji (zdalne sterowanie wifi, Tuya Smart) z zaletami ogrzewania podczerwienią.