Sterowniki i ściemniacze LED

Znaleziono produktów: 26

Akcesoria do taśm LED mogą znacznie poszerzyć zakres ich zastosowań. Płynna regulacja kolorów, ściemnianie, migotanie - to funkcje, które mogą zostać wykorzystane w celach dekoracyjnych. Sterowniki i ściemniacze do taśm LED są proste w obsłudze i wykorzystują proste, ale bardzo nowoczesne rozwiązania technologiczne.

Sterowniki i ściemniacze na Światłolux.pl

Ich użytkowanie jest intuicyjne oraz bardzo wygodne. Dostępne sterowniki występują w kilku konfiguracjach w zależności od możliwości programowania taśmy, rodzaju komunikacji (podczerwień, fale radiowe, czy obsługiwania mocy. Istnieje także wariant umożliwiający sterowanie taśmą za pomocą muzyki!

Dokładamy wszelkich starań, aby być na bieżąco z nowinkami technologicznymi oraz poszerzać naszą ofertę. W szeregach sklepu Światłolux.pl znajdują się najnowocześniejsze produkty wykorzystujące niezawodną i energooszczędną technologię LED. Obserwuj nas na bieżąco!

Taśmy LED - sterowanie

Ściemniacze służą do sterowania taśmami białymi. Dzięki nim mamy możliwość włączania i wyłączania taśmy oraz sterowania natężeniem światła. Pilot, w przypadku radiowego ściemniacza, ma daleki zasięg działania. W taśmach wielokolorowych (RGB) możemy w łatwy i płynny sposób zmieniać kolory dzięki zastosowaniu specjalnego sterownika radiowego lub na podczerwień. Mamy też możliwość wybrać różne programy świecenia jak np. migotanie, ściemnianie lub płynne przechodzenie kolorów albo wybrać jeden kolor świecenia. Posiadamy również Serię I, która posiada dotykowy ściemniacz pozwalający na sterowanie taśmą LED. Umożliwia włączanie, wyłączanie oraz ściemnianie taśmy, a dzięki wbudowanej pamięci, pamięta ostatnie ustawienia.