Zasilacze LED

Znaleziono produktów: 46

Zasilacze są dostępne w różnych mocach w zależności od potrzeb – od 14W do aż 350W. Wybierając zasilacz, trzeba pamiętać aby był o wyższej mocy niż łączna moc taśmy. Zasilanie niskim napięciem jest bezpieczne dla ludzi i zwierząt, nawet w przypadku bezpośredniego kontaktu. Do poprawnego działania taśm LED niezbędny jest dobrze dobrany zasilacz.

Strona

Zasilacze do taśm LED

W zależności od miejsca instalacji do wyboru są zasilacze standardowe oraz wodoodporne, które sprawdzą się w przestrzeniach narażonych na wilgoć, np. kuchniach, łazienkach czy na zewnątrz. Zasilacze są łatwe w montażu, również w trudno dostępnych miejscach. Dodatkowo, wyposażono je w liczne układy zabezpieczeń zapewniających bezpieczną i bezawaryjną pracę.

Taśma LED

Taśmy LED bardzo zyskały na popularności. Sprawdzają się doskonale jako oświetlenie schodów, obiektów reklamowych oraz wszystkich elementów wystroju, które chcemy wyeksponować. Wyglądają niezwykle efektownie oświetlając barek, półki, przestrzenie pod sufitem oraz szafki kuchenne. Są wyjątkowo proste w montażu.

Zaletą taśm Greenie LED jest przede wszystkim bardzo mały pobór prądu. Oferujemy szeroki wybór barw światła: białą ciepłą lub zimną, czerwoną, zieloną, niebieską oraz RGB (wielokolorową). Dzięki taśmom LED, mamy możliwość tworzenia oświetlenia o dowolnej długości i dowolnym kształcie, a za sprawą jej małych wymiarów otwierają się przed nami nieograniczone możliwości montażowe.

Spód taśmy LED pokryty jest samoprzylepnym paskiem Scotch 3M, co sprawia, że jej montaż jest niezwykle prosty. Posiadamy taśmy w trzech kategoriach wodoszczelności: IP40 ze standardową ochroną przed wnikaniem ciał obcych; IP65 pokrytą warstwą silikonu, pyłoszczelną, odporną na wilgoć i tymczasowy kontakt z wodą oraz IP68 pokrytą warstwą silikonu i zabezpieczoną gumowym tworzywem, odporną na długotrwałe przebywanie w wodzie. Taśma LED zasilana jest prądem 12V lub 230V (specjalna wersja taśmy IP68). Wybierając zasilacz, trzeba pamiętać był o wyższej mocy niż łączna moc taśmy.

Dekoracje do domu

To nie koniec zastosowań taśm LED. Nie każdy wie, że sprawdzą się także jako oświetlenie dekoracyjne podczas różnego rodzaju uroczystości. Będą wspaniałym dodatkiem np. podczas Świąt Bożego Narodzenia oraz imprez.

Do wyboru mamy różne barwy świecenia, tryby (takie jak: miganie, ściemnianie, płynne przejścia kolorów), moce, jasności, wydajności świetlne i rozmiary. Dzięki rozbudowanej ofercie, każdy z naszych klientów znajdzie coś dla siebie na wirtualnych półkach Swiatlolux.pl.