SKU
ZW18MN

MeanWell Zasilacz 12V LPH-18W wodoodporny ☆ Światłolux.pl

SKU
ZW18MN

Zasilacz 12V LPH-18W wodoodporny

32,37 zł (32,37 zł netto)
Infolinia: (22) 842 22 32
Product image

Zasilacz 12V LPH-18W wodoodporny

Dobierz produkty do zestawu

Dane techniczne
Dane techniczne
Producent MeanWell
Wymiary 14 cm x 3 cm x 2.2 cm

Zasilacz 12V LPH-18W

Renomowanej marki MeanWell. Jest to produkt specjalnie zaprojektowany do współpracy z oświetleniem LED. W pełni izolowana, wodoodporna (IP67) obudowa pozwala na bezproblemową pracę wewnątrz jak i na zewnątrz budynków.

Zastosowanie Zasilacz 12V MeanWell LPH-18W stosowany jest w instalacjach oświetlenia LED. Zamienia wejściowe napięcie prądu przemiennego 230V na wyjściowe napięcie prądu stałego 12V. Pamiętajmy, aby łączna moc zasilanego oświetlenia nie przekraczała mocy nominalnej zasilacza!

Rachunki za prąd Cię przytłaczają?

Zamień tradycyjne żarówki na oświetlenie LED marki Greenie Polska i zacznij oszczędzać czas i pieniądze. Marka gwarantuje wysoką jakość wykonania oraz produkty, które gromadzą dobre opinie z całej Unii Europejskiej. Uwierz, że wybierając lampy LED, nic nie tracisz, a możesz tylko zyskać. Nasi inżynierowie, specjalnie dla Ciebie, starannie wyliczą oszczędności z tej inwestycji. Marka Greenie Polska wykorzystuje najnowsze osiągnięcia technologiczne, aby żyć w wygodniejszym, tańszym, bardziej efektywnym i lepszym świecie. Dołączysz?

Posiadasz ten produkt?

Oceń go, by pomóc innym klientom w podjęciu decyzji

Napisz opinię o produkcie: Zasilacz 12V LPH-18W wodoodporny
Twoja ocena

Podobne produkty