Black Week

Czas tradycyjnych żarówek kryptonowych i wolframowych ewidentnie się kończy. O ile w stacjonarnych źródłach światła takich jak lampy sufitowe i ścienne wciąż są stosowane, to w tych przenośnych – czyli latarkach - całkowitą hegemonię zdobyły te rozświetlane przez diody LED.

Latarki LED

Gdy pojawiły się pierwsze latarki LED ich światło było dość słabe i niezadowalające, nawet z powodu niskiego zużycia baterii. Rewolucja przyszła, gdy pojawiły się diody firmy CREE – skupiające moc w jednym małym punkcie pokrytym luminoforem, generujące silne białe światło.

W ten sposób połączono energooszczędność z wysoką jakością światła. Dodatkową zaletą diod Cree była wytrzymałość – upuszczona latarka nie doznawała uszkodzeń wrażliwego żarnika, bo zastąpiła go płytka półprzewodnikowa. Od tego czasu tradycyjne latarki żarnikowe zeszły ze sceny stając się gadżetami peryferycznymi.

Same latarki LED przeszły szybką ewolucję dzieląc się na różne rodzaje wedle przydatności zastosowań. Dzięki temu posiadamy na rynku zarówno typowe ręczne latarki bateryjne, latarki na akumulator, potężne szperacze, wygodne latarki czołowe oraz małe i zaskakująco wydajne latarki kieszonkowe.

Latarki ręczne Ledlenser – szeroki asortyment i możliwość wyboru zasilania

Dla zwolenników latarek o tradycyjnym, ręcznym uchwycie oferujemy ogromny wybór modeli znanych i cenionych marek. Jest tu obecny Ledlenser – doświadczona niemiecka firma dostarczająca wysokiej jakości latarki ledowe.

Znakiem rozpoznawczym są tu solidne materiały wykonania, opatentowana technologia skupiania światła Advanced Focus System, pozwalająca szybko i wygodnie zawężać i rozszerzać stożek światła. Wrażenie robi też zaskakujący zasięg w każdym, nawet najmniejszym modelu oraz szereg przydatnych akcesoriów.

Ledledlenser dostarcza latarki ręczne o zasilaniu bateryjnym i akumulatorowym, dzięki czemu odpowiada na różnorodne potrzeby swoich klientów. Ponadto różne stopnie szczelności pozwalają wybrać ręczne źródło światła zarówno na co dzień jak i do pracy. Uwaga fachowców i pracowników przemysłu powinna szczególnie skupić się na zaawansowanej serii EX ATEX o najwyższych klasach szczelności i bezpieczeństwa na rynku źródeł światła.

Marka Ledlenser oferuje wiele modeli latarek ręcznych, latarek czołowych, latarek na akumulator i latarek baterie – różnorodność i wciąz udoskonalane kontynuacje poszczególnych modeli sprawiają, że każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Latarki ręczne Fenix – produkty lubiane i nagradzane

Kolejny producent ledowych latarek ręcznych to laureat wielu nagród, któremu poświęcano wiele uwagi w czasopismach branżowych. Można o nim powiedzieć wiele: pionier wśród producentów latarek LED, zdobywca rynku amerykańskiego azjatyckiego, europejskiego…

Przedstawiamy markę Fenix, która od 2005 roku konsekwentnie udoskonala swoje produkty, dbając jednocześnie o wysoką jakość wykonania i rozwijając szczególnie udane i ulubione przez użytkowników modele. Jedną z cech charakterystycznych ledowych latarek Fenix jest możliwość wyboru między zasilaniem bateryjnym a akumulatorowym w poszczególnych modelach. To pozwala na zamienne stosowanie ogniw ładowalnych i wymiennych w zależności od sytuacji i potrzeb. Ta swoboda wyboru ma wielu zwolenników – wiadomo czasem dostępne są tylko baterie, a brak nam ładowarki… lub odwrotnie.