Oświetlenie LED dla przemysłu

Znaleziono produktów: 219
Oświetlenie dla przemysłu

Oświetlenie LED dla przemysłu to specjalna kategoria lamp oświetleniowych dedykowanych do zastosowania w takich miejscach jak fabryki, magazyny, warsztaty, podziemne parkingi, laboratoria, centra handlowe i wiele, wiele innych. W sklepie Światłolux.pl oferujemy szeroki asortyment oświetlenia przemysłowego, między innymi takiego jak świetlówki, oprawy liniowe LED, tzw. High Bay LED, oraz oprawy hermetyczne LED.

Lampy przemysłowe LED na Światłolux.pl

Oświetlenie LED dla przemysłu jak między innymi typu HighBay zaprojektowane tak, by można było podwieszać je na linkach lub łańcuchach. Zrobione jest to z myślą o pomieszczeniach przemysłowych, gdzie liczy się przede wszystkim praktyczność rozwiązania. Na Swiatlolux.pl znajduje się produktów różniących się m.in. kształtem, rodzajem kloszy oraz typami reflektorów.

Lampy hermetyczne LED do przemysłu

Lampy hermetyczne LED, nazywane również oprawami hermetycznymi, to z kolei lampy zabudowane tak, by maksymalnie podwyższyć stopień ich szczelności. Dzięki temu świetnie nadają się do zawilgoconych pomieszczeń. Doskonale znajdują również zastosowanie do pomieszczeń, w których w powietrzu unosi się pył.

Naświetlacze LED – solidne wykonanie

Naświetlacze to lampy, które dzięki hermetycznej obudowie o wysokiej klasie IP mogą być stosowane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Naświetlacze LED są często używane do podświetlania drzwi i okien, a także dużych obszarów takich jak parkingi. Z powodzeniem sprawdzą się także w biurach, gabinetach czy nawet szklarniach lub salach szpitalnych. Dzięki hermetycznej obudowie, która cechuje się wysoką klasą IP mogą być stosowane zarówno na zewnątrz, jak w wewnątrz budynków. Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami Swiatlolux.pl.