Lampy - Oświetlenie solarne LED

Znaleziono produktów: 16
Solarne

Oświetlenie solarne LED to bardzo wydajne produkty, które można znaleźć w asortymencie Światłolux.pl. Przemysłowe oświetlenie solarne to źródło światła, które do swojej pracy nie wymaga energii pochodzącej z instalacji elektrycznej.

Lampa solarna - bez podłączenia do prądu, ale świeci

Lampy solarne to nowoczesne rozwiązanie, które oświetli Twój ogród, posesję lub inny otwarty obszar. Zastanawiasz się jak działają lampy solarne? A czy wiesz, czym jest przemiana fotowoltaiczna? Jest to proces zbierania energii słonecznej w czasie dnia a następnie magazynowanie jej w postaci energii elektrycznej w akumulatorze. Cały proces jest możliwy dzięki znajdującym się w lampie solarnej półprzewodnikiem z krzemu, germanu lub selenu. Dzięki temu, czas świecenia lampy solarnej to zazwyczaj od 8 do 12 godzin. Energię oszczędza także czujnik ruchu, który włącza lampę jedynie wtedy, gdy coś się poruszy w pobliżu.

Oświetlenie solarne LED na Światłolux.pl

Oświetlenie solarne LED na Światłolux.pl to produkty wykorzystujące do swego działania energię słoneczną. Dzieje się tak, ponieważ energię pobiera ze słońca i przetwarza ją na samodzielne światło emitowane przez diody LED. Takimi właśnie produktami jest przemysłowe oświetlenie solarne LED. Innowacyjne wykorzystanie niewielkich paneli solarnych na oświetlenie dla przemysłu staje się coraz bardziej popularnym sposobem na zaoszczędzenie kosztów wydawanych na energię elektryczną w budżetach dużych firm.