Lampy przemysłowe LED

Znaleziono produktów: 208
Przemysłowe

Źródła światła przemysłowe LED to specjalna kategoria lamp oświetleniowych, wśród których przede wszystkim warto zwrócić uwagę na świetlówki, oprawy liniowe LED, oprawy hermetyczne LED oraz tzw. High Bay LED. Lampy przemysłowe przeznaczone są do takich miejsc jak fabryki, warsztaty, magazyny, laboratoria, podziemne parkingi czy centra handlowe. W sklepie Swiatlolux.pl oferujemy szeroki asortyment oświetlenia przemysłowego.

Oświetlenie przemysłowe LED - co powinieneś wiedzieć?

Oświetlenie LED w przemyśle to najlepszy wybór, ponieważ zapewnia odpowiednią moc światła i jasność, która nie męczy oczu pracowników a pozwala na sprawną pracę nawet w ciężkich warunkach. Dodatkowo ledowe oświetlenie przemysłowe jest energooszczędne i przyjazne środowisku.

Oświetlenie przemysłowe LED - lampy liniowe

Przemysłowe lampy LED produkowane jako oświetlenie liniowe to energooszczędna możliwość, która nie generuje promieniowania UV, ilości dwutlenku węgla wytwarzanego przez produkt są niemal niezauważalne, a co za tym idzie - to dobre dla środowiska oświetlenie przemysłowe.
Zatem jeśli zastanawiasz się nad kupnem lampy LED, którą dopasujesz do własnych pomysłów i możliwości - koniecznie zwróć uwagę na ofertę naszego sklepu w kategorii lampy liniowe. Tego typu lampy ledowe pozwolą Ci do woli kierować źródłem światła, które generuje jasną wiązkę.

Zastosowanie oświetlenia przemysłowego LED

Jeśli zastanawiasz się jak zmniejszyć rachunki za energię elektryczną w Twoim przedsiębiorstwie to odpowiedź jest jedna: wybierz energooszczędne oświetlenie LED przemysłowe. Oświetlenie przemysłowe ledowe sprawdzi się doskonale m.in. jako oświetlenie LED do hali przemysłowej, np. jako oświetlenie maszyn przemysłowych. To idealny wybór także jako oświetlenie magazynowe LED i oświetlenie LED na produkcję.

Najczęściej wybierane oprawy przemysłowe LED

  • Oświetlenie HighBay znane potocznie jako „kubełki przemysłowe”, są zaprojektowane tak, by można było podwieszać je na linkach lub łańcuchach. Najlepiej sprawdzają się do oświetlania pomieszczeń o wysokich stropach. Bogata oferta sklepu Swiatlolux.pl oferuje pełen wachlarz produktów różniących się m.in. kształtem, rodzajem kloszy oraz typami reflektorów.
  • Oprawy hermetycznie są to lampy zabudowane tak, by maksymalnie podwyższyć stopień ich szczelności – nadają się do zawilgoconych pomieszczeń. Zazwyczaj opatrzone klasą szczelności na poziomie co najmniej IP65 (całkowita odporność na działanie pyłu oraz zachlapanie strumieniami wody), doskonale nadają się do pomieszczeń, w których panuje wilgoć lub w powietrzu unosi się pył.
  • Naświetlacze LED to wytrzymałe i wielofunkcyjne lampy, które dzięki hermetycznej obudowie o wysokiej klasie IP mogą być stosowane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Używane często do podświetlania drzwi i okien, a także dużych obszarów takich jak parkingi, z powodzeniem sprawdzą się także w biurach, gabinetach czy nawet szklarniach lub salach szpitalnych.

Wszystko to znajduje się w ofercie sklepu Swiatlolux.pl. Zapraszamy do sprawdzenia.