Plafony LED

Znaleziono produktów: 438
Plafony LED

Plafony w ofercie naszego sklepu to proste, ale bardzo efektowne formy oświetlenia sufitowego. Polecamy modele w różnych wariantach mocy i o różnych wymiarach, pasujące zarówno do pomieszczeń mieszkalnych, jak i biurowych. Wykonane z wysokiej jakości tworzyw sztucznych i/lub aluminium oraz wyposażone w nowoczesną technologię LED panele i plafony to obecnie bardzo popularne i powszechnie stosowane oświetlenie. Urządzenia świecą całą swoją powierzchnią zapewniając estetyczny efekt.

Na Światłolux.pl znajdziesz najlepsze plafony ścienne LED

Plafony ścienne LED to świetna propozycja jeżeli zależy nam na wydajności i jasności świecenia. Światło momentalnie po uruchomieniu osiąga pożądane natężenie, nie emituje promieniowania IR i UV oraz nie męczy wzroku. Plafony świecą całą mocą i dużą jasnością, a technologia LED zapewnia oszczędność energii i wieloletnią, niezakłóconą pracę. Dodatkowo urządzenia nie nagrzewają się, w związku z czym nie generują dodatkowej potrzeby użytkowania klimatyzacji. W naszym sklepie wygodnie i szybko dobierzecie odpowiedni dla Was model.

Wydajne i energooszczędne plafony ścienne LED

Plafony w ofercie naszego sklepu to proste, ale bardzo efektowne formy oświetlenia na ścianę. Posiadamy modele w różnych wariantach mocy i o różnych wymiarach, pasujące zarówno do pomieszczeń mieszkalnych, jak i biurowych. Wykonane z wysokiej jakości tworzyw sztucznych i/lub aluminium oraz wyposażone w nowoczesną technologię LED plafony to obecnie bardzo popularne i powszechnie stosowane oświetlenie. Urządzenia świecą całą swoją powierzchnią zapewniając estetyczny efekt.

Co łączy wszystkie dostępne u nas plafony LED?

Różne kształty i rozmiary plafonów łączy to, że wszystkie posiadają energooszczędne diody najnowszej generacji, między innymi diody Epistar 2835 SMD. Ponadto część dostępnych u nas modeli posiada klasę wodoszczelności IP44 lub IP54, a dodatkowa uszczelka zabezpiecza zasilacz przed wilgocią. Dzięki temu, plafony mogą być montowane w miejscach o podwyższonej wilgotności oraz w miejscach, gdzie wymagane jest stosowanie opraw odpornych na działanie wody. Plafony LED dostępne w sklepie Światłolux.pl doskonale sprawdzą się np. jako oświetlenie łazienki, piwnicy, kanału lub szatni. W trosce o Twój komfort, wszystkie plafony wyróżnia bardzo prosta instalacja a do zestawu dołączony jest zestaw montażowy.

Oprawa elewacyjna z jedną z najsilniejszych żarówek na rynku

Warto wspomnieć, że w tej kategorii znajdziesz oprawy elewacyjne, które sprawdzą się jako lampy do piwnicy oraz jako lampy kanałowe. Żarówki o mocy 75W sprawiają, że to jedne z najmocniejszych opraw dostępnych na rynku.

Bezpieczeństwo i ekologia – nowy wymiar oświetlenia od Światłolux.pl

Istotna jest dla nas nie tylko wysoka jakość proponowanych produktów, lecz także ich ergonomiczność i maksymalnie ograniczona szkodliwość dla środowiska naturalnego. Oświetlenie, które proponujemy, ma wydajność świetlną osiągającą nawet 100 lm/W, niewielką emisję ciepła i ograniczoną emisję CO2 (nawet do 80%). Co więcej, brak rtęci oraz innych szkodliwych substancji sprawia, że oświetlenie jest całkowicie biodegradowalne. Minimalne promieniowanie UV połączone z oświetleniem LED – zastępującym żarówki fluorescencyjne i halogenowe – wydłuża żywotność oświetlenia, a także umożliwia osiągnięcie pełnej mocy od razu po włączeniu. Szybko, sprawnie, bezpiecznie i ekologicznie!