Żarówki AR111 LED

Znaleziono produktów: 3

Żarówki LED typu AR111 wykonane są ze stopu aluminium. Dzięki trzonkom typu G53, często wykorzystywanym w oprawach oświetleniowych, stanowią wygodny energooszczędny zamiennik dla tradycyjnych żarówek. Zazwyczaj pracują pod napięciem 12V, przy czym pobór mocy wynosi 15W.

Żarówki LED AR111

Ich wytrzymała obudowa z tworzywa sztucznego zapewnia im wysoką odporność na wstrząsy. Specjalny wbudowany odbłyśnik sprawia, że rzucany przez nie strumień światła posiada maksymalną moc i stanowi doskonały zamiennik dla tradycyjnego oświetlenia kierunkowego.

Żarówki te cechują się bardzo niskim zużyciem energii elektrycznej – nawet do 85% w zestawieniu z oświetleniem halogenowym. Ponadto w emitowanej przez nie wiązce światła nie ma podczerwieni ani promieniowania UV, co czyni je bezpiecznymi w codziennym użytkowaniu.

Dodatkową zaletą jest wydłużony czas ich działania, wynoszący aż 45000 godzin. Dzięki temu, że posiadają regulowaną głowicę i dość wąski kąt świecenia (30 °), stanowią idealny wybór oświetlenia typu spotlight.

Żarówki te doskonale sprawdzą się jako oświetlenie przestrzeni biurowej, a także galerii handlowych i magazynów. Przy wszystkich tych zaletach żarówki AR111 nie zawierają rtęci, mają obniżoną emisję CO₂ i produkowane są w oparciu o normy RoHS, dzięki czemu są jeszcze bardziej przyjazne środowisku.