Taśmy LED i akcesoria

Znaleziono produktów: 303
Taśmy LED i akcesoria

Zaletą taśm Greenie LED jest przede wszystkim bardzo mały pobór prądu. Oferujemy szeroki wybór barw światła: białą ciepłą lub zimną, czerwoną, zieloną, niebieską oraz RGB (wielokolorową). Dzięki taśmom LED, mamy możliwość tworzenia oświetlenia o dowolnej długości i dowolnym kształcie, a jej niewielkie wymiary otwierają się przed nami nieograniczone możliwości montażowe.

Taśmy LED i akcesoria na Światłolux.pl

Dostępne u nas taśmy LED pokryte są samoprzylepnym paskiem Scotch 3M, co sprawia, że instalacja taśmy LED jest niezwykle prosta. Posiadamy taśmy w trzech kategoriach wodoszczelności:

  • IP40 ze standardową ochroną przed wnikaniem ciał obcych
  • IP65 pokryte warstwą silikonu, pyłoszczelne, odporne na wilgoć i tymczasowy kontakt z wodą
  • IP68 pokryte warstwą silikonu i zabezpieczone gumowym tworzywem, które są odporne na długotrwałe przebywanie w wodzie

A może taśma LED RGB?

W taśmach wielokolorowych (RGB) możemy w łatwy i płynny sposób zmieniać kolory dzięki zastosowaniu specjalnego sterownika radiowego lub na podczerwień. Mamy też możliwość wyboru różnych programów świecenia jak np. migotanie, ściemnianie lub płynne przechodzenie kolorów albo wybrać jeden kolor świecenia. Ładne i praktyczne w jednym!

Zastosowanie taśmy LED

Taśmy LED stały się szczególnie popularne w aranżacjach wnętrz. W efektowny sposób podkreślają wybrane przez nas elementy otoczenia i pozwalają na zmianę nastroju w pomieszczeniu. Z powodzeniem mogą być stosowane zarówno w warunkach domowych, jak i w przestrzeni biurowej. Możesz być pewny, że nadadzą wyjątkowy wygląd pomieszczeniu, bez względu na jego przeznaczenie. Świetnie sprawdzą się też do oświetlania obiektów reklamowych takich jak np. bannery.

Paski LED, a taśmy ledowe - czym się różnią?

Pasek ledowy to produkt, który uzyskuje się cięciem taśmy LED. Często taśmy ledowe oferują możliwość przecinania ich w dowolnym miejscu, dlatego łatwo jest przygotować paski LED, które będą miały dokładnie taką długość, jakiej faktycznie potrzebujesz. Możesz zaopatrzyć się w taśmy LED o dowolnej mocy i kolorze świecenia. W ofercie sklepu Światłolux odnajdziesz dowolne możliwości.