Akcesoria do latarek LED

Znaleziono produktów: 116
Akcesoria

Chcesz poszerzyć funkcjonalność swojej latarki? W naszym sklepie znajdziesz szereg przydatnych akcesoriów do latarek ledowych, a wśród nich – nakładki do latarek, filtry do latarek LED, baterie, ładowarki, powerbanki oraz inne dodatki. Dzięki nim możesz przekształcić zwyczajny sprzęt w latarkę policyjną LED lub latarkę myśliwską.

Akcesoria do latarek

Kolorowe soczewki do latarek LED to ciekawy dodatek, który jest niezwykle funkcjonalny. Na przykład światło barwy zielonej jest dedykowane myśliwym, ponieważ ta barwa jest niemal niewidoczna dla zwierząt i ich nie płoszy. Z kolei kolor niebieski idealnie sprawdzi się w rękach detektywów lub policjantów, ponieważ sprawia, że nawet zatarte ślady krwi lub potu stają się widoczne.

W ofercie sklepu znajdują się również specjalne nakładki, które ułatwiają kierowanie ruchem, pierścienie, które zapobiegają toczeniu się latarki. Co więcej, znajdziesz również uchwyty, dzięki którym przymocujesz latarkę do kasku oraz paski do ledowych latarek LED. Posiadamy także pokrowce do latarek.

Kolorowe filtry do latarek

Kolorowe soczewki do latarek LED mogą całkowicie odmienić ich przeznaczenie. Wystarczy odpowiedniej barwy soczewka, aby zamienić zwykłą latarkę w policyjną lub myśliwską.

Filtr czerwony do latarek eliminuje problem efektu olśnienia, który uniemożliwia naturalne widzenie w nocy. Co więcej ułatwia czytanie danych w ciemności - świetnie sprawdzi się do korzystania z mapy nocą.

Filtr niebieski do latarek pozwoli zyskać latarkę policyjną. Światło niebieskie uwidacznia ślady krwi i potu, co jest niezbędne podczas prowadzonego śledztwa.

Filtr zielony do latarek LED dedykowany jest myśliwym. Zielone światło jest niedostrzegalne dla większości zwierząt, co redukuje problem ich potencjalnej ucieczki. Soczewka do latarek spodoba się także miłośnikom fotografii - dzięki zielonej barwie można w spokoju zrobić zwierzętom zdjęcia bez obawy o ich spłoszenie.

Filtr do latarek żółty zwiększa widoczność we mgle. Dzięki temu można użytkować latarkę LED w każdych warunkach pogodowych.