Oświetlenie awaryjne i ewakuacyjne LED

Znaleziono produktów: 50
Awaryjne i ewakuacyjne

Oświetlenie awaryjne i ewakuacyjne LED na Światłolux.pl to zróżnicowany asortyment bardzo wydajnych produktów takich jak plafony LED, zestawy zasilania awaryjnego, czy oczka awaryjne. Montowane jest w wielu pomieszczeniach o charakterze publicznym. Wszędzie tam, gdzie wymagane jest zastosowanie oświetlenia LED zgodnego z normami bezpieczeństwa.

Jakie funkcje pełni oświetlenie LED awaryjne i ewakuacyjne?

Oświetlenie awaryjne to oświetlenie zapasowe i oświetlenie ewakuacyjne. Do drugiej grupy zaliczamy oświetlenie strefy otwartej, oświetlenie drogi ewakuacyjnej oraz oświetlenie strefy wysokiego ryzyka. Lampy LED z tej kategorii mają za zadanie ułatwić bezpieczne wyjście z niebezpiecznych miejsc a także pomóc zlokalizować sprzęty pożarowe. Zmniejszenie uczucia paniki i wskazanie drogi wyjścia to kolejne ważne funkcje.

Oświetlenie awaryjne i ewakuacyjne LED na Światłolux.pl

Oświetlenie awaryjne i ewakuacyjne LED na Światłolux.pl to oferta produktów wysoko sprofesjonalizowanych. Spełniają one wymagane normy i przystosowane są do pracy w nawet skrajnie trudnych warunkach. Oświetlenie awaryjne i ewakuacyjne wyprodukowane w technologii LED to poza bezpieczeństwem również duże oszczędności. Lampy są chronione gwarancją.