Lampy sufitowe LED

Znaleziono produktów: 4999
Sufitowe

Chyba wszyscy mogą się zgodzić, że lampy sufitowe są zwieńczeniem każdego wnętrza, niczym przysłowiowa wisienka na torcie. Od tego elementu wnętrza, sposobu w jaki świeci i rozprasza światło, zależy ostateczny wygląd naszego drogiego M. Dobierając oświetlenie sufitowe powinniśmy kierować się takimi elementami jak wysokość sufitu oraz długość zawiesia naszej lampy. Dzięki temu możemy dobrać żarówkę LED o odpowiedniej temperaturze barwowej oraz klosz, który złagodzi światło zbytnio go nie tłumiąc.

Lampy na sufit – różne formy kloszy i abażurów

Lampa sufitowa nie musi być ani nudna, ani zbyt wyróżniająca się w formie. W naszym sklepie znalazł się szeroki asortyment lamp z osłonami zrobionymi z tkaniny, szkła w różnych kolorach i kształtach, metalu w barwach srebra i miedzi, drewna, tworzyw oraz z innych całkiem nietypowych materiałów.

Najważniejszym aspektem jest fakt, że szeroki wybór form abażurów pozwoli na dopasowanie ich do wnętrz tradycyjnych, industrialnych, modernistycznych, nowoczesnych, w stylu loft oraz tych stylizowanych na pałace. Dzięki temu możemy przebierać w żyrandolach LED o tradycyjnych i zupełnie nowych odsłonach, w oprawach eksponujących żarówki i panele LED lub kładące nacisk na formę, którą rozświetla wybrana forma oświetlenia. W ten sposób dobierzemy wymarzone lampy wiszące do salonu i lampy wiszące do łazienki w zupełnie różnych lub identycznych stylach.

Ledowe lampy na sufit w Światłolux.pl – szeroki wybór ekologicznych opraw

Sklep Światłolux.pl szczególnie zachęca do wyboru podwieszanych lamp z trzonkami umożliwiającymi zainstalowanie żarówek LED lub zakupu gotowych opraw z wbudowanymi panelami LED. W naszym asortymencie znalazły się energooszczędne ledowe lampy sufitowe o montażu natynkowym, podtynkowym i z zawiesiami. Oferujemy duży wybór opraw w nowoczesnych formach i tych, stylizowanych na tradycyjne.

Wiele z nich daje możliwość wyboru mocy, temperatury barwowej i dostosowania jasności do potrzeb każdego klienta. Ponadto oferujemy fachowe doradztwo i sprawną realizację zamówienia. Z naszego doświadczenia wynika, że ledowa lampa sufitowa powinna nie tylko cieszyć oko, ale również generować oszczędności w poborze prądu. Ma być ekologicznie i taniej – to dewiza która jest wpisana w nazwę naszego sklepu.