Panele LED

Znaleziono produktów: 22
Panele LED

Panele w ofercie naszego sklepu to proste, ale bardzo efektowne formy oświetlenia ściennego. Oferujemy modele w różnych wariantach mocy i o różnych wymiarach, pasujące zarówno do pomieszczeń mieszkalnych, jak i biurowych. Wykonane z wysokiej jakości tworzyw sztucznych i/lub aluminium oraz wyposażone w nowoczesną technologię LED panele LED to obecnie bardzo popularne i powszechnie stosowane oświetlenie. Urządzenia świecą całą swoją powierzchnią zapewniając estetyczny efekt.

Panele sufitowe LED to głównie kwadraty 60x60cm

Panele sufitowe LED występują w różnych kształtach i rozmiarach, jednak tym najczęściej wybieranym jest kwadrat o wymiarach 60x60 cm. W naszym sklepie mamy również dostępne panele sufitowe led 30x30 cm oraz panele prostokątne 120x30 cm. Wielkość panelu należny dobrać uwzględniając powierzchnię, która ma być oświetlona oraz przeznaczenie pomieszczenia.

Gdzie sprawdzi się panel LED?

Panel o klasycznych wymiarach 60x60 cm to doskonały wybór do wielu pomieszczeń, dlatego to najpopularniejszy wybór. Świetnie sprawdzi się zarówno w mieszkaniach, jak również w pomieszczeniach biurowych. Panele sufitowe o mniejszych wymiarach to ukłon w stronę mniejszych pomieszczeń. Sprawdzą się jako oświetlenie niewielkiej łazienki, schowka oraz mniejszych pomieszczeń magazynowych. Panele o długości 120 cm znajdą zastosowanie jako oświetlenie powierzchni typu open space, sal konferencyjnych czy pomieszczeń usługowych o dużej powierzchni.

Pożegnaj stare żarówki

Panele LED to świetna alternatywa dla standardowych żarówek. Światło natychmiast po włączeniu osiąga pożądane natężenie, nie emituje promieniowania IR i UV oraz nie męczy wzroku. Panele LED świecą całą swoją powierzchnią, a technologia LED zapewnia oszczędność energii i wieloletnią, niezakłóconą pracę. Dodatkowo urządzenia nie nagrzewają się, w związku z czym nie generują dodatkowej potrzeby użytkowania klimatyzacji. W naszym sklepie wygodnie i szybko dobierzecie odpowiedni dla siebie model.

Gdzie będzie pasowała oprawa rastrowa LED?

Oprawy rastrowe LED to jedne z najświeższych rozwiazań na rynku ledowym w oświetleniu biura. Tego typu oprawa LED pasuje w szczególności w biurach - powierzchnia oprawy LED doświetli każde miejsce biura i sprawi, że pracownicy będą czuli się komfortowo. Co za tym idzie - oświetlenie LED w biurze może faktycznie przynieść efekty w wydajności pracy. Przesłona lampy LED dodaje stylowego wyglądu i wpasuje się do każdego pomieszczenia.

Popularne panele LED Greenie

Dla osób, które poszukują sprawdzonego sposobu na oświetlenie ledowe, posiadamy efektowny panel LED Greenie. Ten produkt jest estetyczny i prosty: delikatna, biała ramka i matowa, mleczna przesłona rozpraszają światło tak, by docierało do każdego miejsca równomiernie. Panele LED możesz zamontować w połączeniu z zawiesiami i zbudować w ten sposób oświetlenie podwieszane lub zamontować panele ledowe bezpośrednio na suficie.