Oświetlenie przemysłowe LED Highbay

Znaleziono produktów: 30
Przemysłowe lampy LED Highbay

W oświetleniu hal magazynowych i produkcyjnych jest obecna tendencja do stosowania podłużnych opraw świetlnych. Wycofywane są tradycyjne lampy wyładowcze i zastępuje się je lampami o podobnej konstrukcji, ale o nowocześniejszych źródłach światła nazywanych świetlówkami liniowymi LED. Nasza firma oferuje ciekawe i sprawdzające się rozwiązanie takie jak oświetlenie przemysłowe LED Highbay.

Oświetlenie LED dla przemysłu i jego znaczenie

Duże powierzchnie, gdzie przechowuje się znaczne ilości towaru oraz wszelkie hale produkcyjne wymagają specjalistycznego oświetlenia wysokiej jakości światła. Od niego zależą warunki pracy załogi, jej koncentracja i sprawność wykonywania zadań. Poważne przedsiębiorstwo nie może pozwolić sobie na straty spowodowane niekorzystnymi warunkami pracy. Rozwiązanie tego problemu przychodzi ze strony specjalnej oferty jaką jest oświetlenie przemysłowe LED Highbay na Światłolux.pl.

Oświetlenie przemysłowe LED Highbay na Światłolux.pl

Są to wydajne lampy przemysłowe LED o różnych parametrach mocy, które skutecznie zastąpią stare, nieekonomiczne lampy wyładowcze. Posiadają one konstrukcję pozwalającą na zawieszenie na nisko sklepionych sufitach o kącie rozsyłania światła wynoszącym od 90 do 120 stopni, który można dostosować do wysokości konkretnego pomieszczenia. Modele Hightbay Flat są doskonałym zamiennikiem lamp zawierających sodowe lub metahalogenkowe źródła światła. Wyglądają prawie identycznie, różnią się jedynie elementem świetlnym, jakim są niesamowicie wydajne diody światowej klasy producentów - CREE oraz Bridgelux. W naszej ofercie posiadamy trzy serie lamp: HighBay Hightech, HighBay Professional, HighBay Standard. Wszystkie lampy przemysłowe serii HighBay posiadają Certyfikaty Politechniki Warszawskiej potwierdzające wydajność świetlną, spełniają normy fotobiologiczne i posiadają 5-letnią gwarancję od Greenie Polska.