Żarówki LED E14

Znaleziono produktów: 9

Żarówki E14 to jedne z najczęściej wykorzystywanych w obecnych czasach źródeł światła. Mniejsze niż najpopularniejsze żarówki E27, wykorzystywane są w lampkach biurkowych i stołowych. Choć są w tej samej budowie produkowane od wielu lat, nie oznacza to, że nie zmienia się ich wnętrze. Żarówki E14 są tak popularne nie bez powodu; można ich użyć niemal wszędzie, a niewielkie wymiary sprawiają, że są przy okazji niezwykle kompaktowe.

Ledowe żarówki E14

Obecnie rozwijana technologia LED jest obecna również w żarówkach E14 i skutecznie ogranicza zużycie prądu. W porównaniu z klasycznymi źródłami światła to aż 80% różnicy. Zakup żarówki LED zwraca się więc często po kilku miesiącach.

Żarówki LED E14 występują w przeróżnych rozmiarach i opcjach. Warto zwrócić uwagę na to, by żarówka mieściła się w oprawie. Poza tym technologia LED pozwala żarówce na świecenie w różnych barwach i z różną mocą. To również odróżnia je od żarówek klasycznych, które nie oferowały dostosowywanej dowolnie barwy światła (np. zimna, ciepła i naturalna lub na przykład czerwona), a także mocy – często żarówki E14 nie oferowały dużej mocy, a w dodatku osiągnięcie pełni jasności zajmowało im dłuższy czas. Żarówki E14 LED od razu po włączeniu działają z pełną mocą.

Wskazówki – żarówki E14 LED

Polecamy zwrócić uwagę na to, by żarówka świeciła pożądanym światłem. Łatwo jest znaleźć też żarówkę świecącą różnokolorowym światłem, które można dostosowywać wedle uznania.

W ofercie sklepu Swiatlolux.pl znajdziesz najwyższej jakości żarówki E14 nadające się zarówno do pomieszczeń biurowych, budynków użyteczności publicznej oraz oczywiście w domach. Żarówki E14 możesz też odebrać w naszym sklepie stacjonarnym w Warszawie. Mieści się on przy ulicy Wołoskiej.