Taśmy LED NEO

Znaleziono produktów: 4

Taśmy LED NEO to wyjątkowe oświetlenie, które pozbawione jest widocznych punktów świetlnych, dające miękkie, przyjemne dla oka światło. Dzięki takiemu rozwiązaniu, taśmy LED NEO idealnie sprawdzą się w widocznych miejscach, bez dodatkowych przysłon.

Taśmy LED NEO - charakterystyka

Taśmy LED NEO posiadają wszystkie właściwości klasycznego odpowiednika, ale ich dodatkową zaletą jest łatwość instalacji. Wystarczy umieścić wtyczkę w kontakcie. Taśmy LED NEO to typowe plug&play, co oznacza, że od razu po podłączeniu do prądu są gotowe do pracy.

Taśmy LED NEO posiadają certyfikat wodoszczelności IP68, dzięki czemu mogą być stosowane na zewnątrz do oświetlenia balkonów, tarasów czy ogrodu. Ponieważ są podłączone bezpośrednio do sieci elektrycznej nie powinno się ich montować w pobliżu wanien lub basenów.

Taśmy LED - zaaranżuj wnętrze tak, jak lubisz

Taśmy LED to doskonałe rozwiązanie do oświetlenia dekoracyjnego. Wyglądają rewelacyjnie zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz domu. Taśmy LED nowocześnie podświetlą ścianę za telewizorem, szafki w kuchni oraz sufit podwieszany. Mogą również stać się oryginalną ozdobą fasady budynku, a także dekoracją podczas imprez i nie tylko.

Dzięki niskiemu poborowi energii nie narażą domowników na wysokie koszty i zapewnią ekologiczne, nietuzinkowe oświetlenie led. Z tego względu okażą się także fantastyczną dekoracją przestrzeni sklepowych i galerii sztuki. Różnorodność klas szczelności oraz kolorów pozwala na dopasowanie taśmy LED do charakteru pomieszczenia.