Reflektory szynowe jednofazowe LED

Znaleziono produktów: 43

Reflektory szynowe jednofazowe LED stanowią świetne wyjście na oświetlenie przestrzeni różnego typu. Znajdują bardzo szerokie zastosowanie jako źródło światła w pomieszczeniach zarówno małych jak i bardzo dużych. Jako urządzenia uniwersalne nadają się w mieszkaniach, biurach, sklepach, bądź magazynach. Reflektory szynowe jednofazowe LED to rozsądny wybór na wydajne i energooszczędne oświetlenie.

Co to jest faza w reflektorze?

Zacznijmy od krótkiego omówienia budowy kabla. W standardowym kablu zasilającym z 3 żyłami są: faza, przewód neutralny (inaczej zerowy) oraz przewód uziemiający (ochronny). A jakie zadanie ma faza? Faza to przewód, który jest pod napięciem względem dwóch innych przewodów - przewodu neutralnego i przewodu uzupełniającego, który pełni funkcję ochronną. Faza razem z przewodem neutralnym ma za zadanie doprowadzić prąd elektryczny, do i z podłączonego sprzętu.

Zastosowanie reflektorów szynowych 1-fazowych

Reflektory szynowe 1-fazowe to wydajne źródło światła. Wąski kąt świecenia sprawia, że z łatwością wyeksponujemy poszczególne przedmioty w pokoju, kuchni lub łazience. Reflektory szynowe bardzo dobrze radzą sobie z oświetleniem magazynów, parkingów, powierzchni w muzeach i galeriach.

Reflektory szynowe jednofazowe - najlepsza wydajność na Światłolux.pl

Reflektory szynowe to odpowiednie rozwiązanie, gdy chcemy doświetlić każdy kąt pomieszczenia. Pozwalają one na manipulowanie światłem i są popularne zarówno jako oświetlenie mieszkań, sklepów, biur oraz magazynów. Reflektory sufitowe występują w różnych wersjach, między innymi jednofazowej. Przy użyciu reflektorów jednofazowych można stworzyć obwód jednotorowy, co pozwala na zarządzanie wszystkimi w systemie szynowym jednocześnie.