Żarówki MR16/MR11 LED

Znaleziono produktów: 2

Żarówki MR16/MR11 LED charakteryzuje dobra cena oraz niski pobór prądu. Żarówka generuje skoncentrowaną wiązkę światła dzięki soczewkom o skupieniu 60°. Produkt wyposażono w matową przesłonę oraz diody Samsung. Niektóre modele posiadają możliwość wyboru temperatury barwowej światła, mocy, jasności oraz wydajności świetlnej. Występują także w różnych rozmiarach. Wykonana została z aluminium odlewanego na zimno, co z kolei zapewnia maksymalną odporność na ciepło.

Jakie oprawki żarówki MR16/MR11 LED wybrać? Swiatlolux.pl zna odpowiedź.

Żarówki te stosowane były jako zamiennik halogenowych oraz klasycznych źródeł światła. Jednostka MR11 pobiera tylko 3W. Występuje w różnych wariantach temperatury barwowej (w Kelwinach) , jasności (w lumenach) oraz wydajności świetlnej (lm/W). MR11 nie jest droga, a zastosowano w niej trójwarstwowe, szerokokątne diody smd2835 są odpowiedzialne za efektowne rozproszenie światła oraz wysoką żywotność i wydajność. Żarówka zużywa bardzo mało energii, dzięki czemu generuje wymierne oszczędności na rachunkach za prąd. Co więcej – przyczynia się do dbałości o środowisko naturalne – nie zawiera rtęci.

Żarówki ledowe na Swiatlolux.pl

Żarówki LED to wprost idealne rozwiązanie do oświetlenia domu oraz biura. Nie tylko zapewniają profesjonalne oświetlenie, ale i generują oszczędności na rachunkach. Co więcej, są coraz tańsze i coraz lepszej jakości. Z powodzeniem zastępują charakteryzujące się wysokim poborem prądu żarówki standardowe. Nie zawierają szkodliwych subtancji i są w 100 % biodegradowalne. LEDy zapewniają wysoką jakość kolorów przy minimalnym promieniowaniu UV. W odróżnieniu od świetlówek, osiągają pełną jasność natychmiast po zapaleniu, a częste włączanie i wyłączanie nie wpływa negatywnie na okres żywotności. Wymiana klasycznych źródeł światła na nowoczesne LED jest świetną inwestycją w dobro własne oraz naszej planety.