Lampy LED do hodowli trzody chlewnej

Znaleziono produktów: 2
Lampy do hodowli trzody chlewnej

Trzoda chlewna podobnie jak i inne zwierzęta hodowlane ma wymagania, od których zależy sukces hodowcy. Oprawy oświetleniowe muszą uwzględniać nie tylko długość działania, muszą odpowiadać na wszystkie czynniki, które mogą wystąpić w chlewni. Wyróżnikiem oświetlenia dla trzody chlewnej są z pewnością wysokie parametry, jakie powinno posiadać oświetlenie LED dla świń. Konieczność częstego stosowania myjek ciśnieniowych lub odporność lamp do hodowli trzody na amoniak to podstawa, by oprawy oświetleniowe mogły spełniać swoją funkcję i pomagać hodowcy w poprawie jakości hodowli. Oprawy LED dla trzody pozwolą nie tylko poprawić komfort życia zwierząt oraz zwiększyć wydajność. Mogą również znacząco zmniejszyć koszty za energię elektryczną przeznaczone na oświetlenie.

Lampy do hodowli trzody chlewnej

Świnie zwracają uwagę na miejsca wyróżniające się szerokim spectrum barw. Wiedza ta pomaga dostosować obsługę i oświetlenie, by było to jak najbardziej komfortowe dla zwierząt. Światło jest dla świń niezbędne do prawidłowych procesów życiowych. Pozwala eksplorować, rozpoznawać inne osobniki oraz poszukiwać pożywienia. Światło ultrafioletowe może zwiększyć poziom witaminy D u prosiąt. Promieniowanie świetlne wpływa na procesy rozrodcze, długość dnia oraz intensywność oświetlenia może znacząco je poprawić. Jest to szczególnie ważne dla świń rozpłodowych. Dobre oświetlenie LED dla trzody to wiele korzyści dla zwierząt, jak i dla hodowcy.

Lampy LED dla świń

Lampy do hodowli świń zapewniają zwierzętom komfort psychiczny, poprawiają przyrost masy ciała świń oraz wpływają korzystnie na ich zdrowie. Lampy ledowe dla trzody dzięki brakowi migotania sprawiają, że świnie są spokojniejsze. Tryb życia świń wymaga zachowania dużej higieny i czystości. Sprawia to, że oświetlenie znajdujące się w chlewniach powinno być dostosowane do częstego mycia i czyszczenia. W takich warunkach sprawdzą się solidne oprawy LED dla świń np. lampy LED GrowBooster do hodowli trzody chlewnej. Wysoki stopień ochrony lamp przeznaczonych do chlewni pozwala na częste mycie, sprawia, że lampa jest odporna na detergenty, a delikatne elementy elektroniczne są odporne na amoniak.