Reflektory szynowe trójfazowe LED

Znaleziono produktów: 22

Jeżeli poszukujesz odpowiedniego światła do oświetlenia w Twojej aranżacji to warto zwrócić uwagę na reflektory szynowe trójfazowe LED. Co jest w nich tak unikatowego? Te wydajne urządzenia cechują się bardzo szerokim zastosowaniem. Mogą świecić w Twoim mieszkaniu, domu, a jeżeli zajdzie potrzeba oświetlić przyjęcie na świeżym powietrzu to zdadzą ten egzamin celująco. Te reflektory szynowe trójfazowe są bardzo popularne w sklepach, biurach i magazynach.

Co to jest faza w reflektorze?

Zacznijmy od krótkiego omówienia budowy kabla. W standardowym kablu zasilającym z 3 żyłami są: faza, przewód neutralny (inaczej zerowy) oraz przewód uziemiający (ochronny). A jakie zadanie ma faza? Faza to przewód, który jest pod napięciem względem dwóch innych przewodów - przewodu neutralnego i przewodu uzupełniającego, który pełni funkcję ochronną. Faza razem z przewodem neutralnym ma za zadanie doprowadzić prąd elektryczny, do i z podłączonego sprzętu.

Zalety reflektorów 3-fazowych

Często decydując się na zastosowanie reflektorów LED napotykamy problem, że po uruchomieniu wszystkie reflektory będą świecić jednocześnie. Aby móc włączać każdy z osobna, powinniśmy wybrać system trójfazowy. Dodatkowo reflektory trzyfazowe są łatwiejsze do zainstalowania, a bardziej stabilne i mocniejsze niż reflektory jednofazowe. Są większe, więc jest w nich więcej miejsca na schowanie kabli oraz lepiej zasłaniają dziurę z której wychodzą kable zasilające. Obecnie reflektory szynowe 3-fazowe występują w wielu wariantach uwzględniając moc i barwę świecenia. Na Światłolux.pl znajdziesz bardzo wydajne reflektory trójfazowe LED.

Reflektory szynowe trójfazowe - większy zakres możliwości do Twojego pomieszczenia

Systemy szynowe są bardzo wygodne w miejscach, w których pojawia się potrzeba zmiany aranżacji lub miejsca padania światła. Reflektory trójfazowe używane są na dużych powierzchniach oraz mniejszych pomieszczeniach mieszkalnych. Wyglądają bardzo schludnie i estetycznie, nie zmieniając charakteru i stylu wnętrza. Ich zaletą jest możliwość podłączenia kilku źródeł do jednej szyny.