Lampy LED i oświetlenie Casablanca

Znaleziono produktów: 50
Casablanca

Casablanca jest niemiecką marką oświetleniowa założoną w 1980 roku przez projektanta Dietera K. Weisa. Specjalizuje się w wyrobach z dmuchanego szkła oraz ręcznie cyzelowanych materiałów, takich jak szczotkowane aluminium. Oświetlenie Casablanca cechuje minimalizm, prostota, funkcjonalność i perfekcjonizm. Te wytwarzane z pieczołowitością i namaszczeniem obiekty, szczycą się swoją jakością “made in Germany”.  


Casablanca - Nowoczesna forma oświetlenia

Założyciel oraz naczelny projektant marki Casablanca, Dieter K. Weis znany jest ze swojego zamiłowania do prostych form i mocnych linii. Nie rozdrabnia się również na mnogość używanych materiałów, zazwyczaj projektuje w szkle, metalach i ceramice. Nienachalne formy, w postaci lamp sufitowych, stołowych, podłogowych, plafonów czy  kinkietów, subtelnie acz pewnie akompaniują wnętrzu.


Oświetlenie marki Casablanca wspaniale uzupełni wnętrza nowoczesne, klasyczne, zarówno te pełne przepychu jak i minimalistyczne. Prosta forma odnajdzie się wszędzie. Co więc wyróżnia lampy Casablanca? Z pewnością ich staranne wykonanie, bezkompromisowy dobór tylko najwyższej jakości materiałów i ponadczasowość. Matowe, mleczno- białe szklane klosze koją zmysły swoim blaskiem dodając pomieszczeniom ciepła oraz magicznego charakteru. Formy wykonane z aluminium cechuje chłód futuryzmu. Lampy ceramiczne zaś minimalistyczna acz nadająca wrażenia przytulności forma.


Niemiecki design w twoim domu dzięki Światłolux.pl


Zdajemy sobie sprawę z tego, jak wiele z Państwa ceni sobie luksusowy, niemiecki design i staranność wykonania, dlatego też uzupełniliśmy nasz sklep o produkty marki Casablanca. 

Casablanca z pewnością znajdzie amatorów wśród osób ceniących elegancję, klasę i minimalizm. Te dizajnerskie propozycje są dla pomieszczenia tym, czym jest kieliszek białego, wytrawnego wina po długim i męczącym dniu. Ukojeniem.