Lampa liniowa LED HighBay HBL

Znaleziono produktów: 5

Oprawy typu HighBay są produktami wysokiej jakości. Ich zakup należy traktować jak inwestycję, która – co gwarantujemy w umowie programu ESCO - zwróci się już w okresie trwania gwarancji. Korzyścią będzie zmniejszony pobór prądu i lepsze warunki pracy dla załogi. To przełoży się w przyszłości na sukces danego przedsiębiorstwa.

HighBay liniowy LED HBL - inteligentne oświetlenie dla Twojego przemysłu

Lampy HighBay LED HBL są nowoczesnymi oprawami, które ponadto oferują specjalne czujniki pozwalające zwiększyć oszczędność zużycia energii elektrycznej. Czujnik ruchu zapalamy, gdy w pomieszczeniu obecni są pracownicy. Czujnik zmierzchu z kolei wygasza lampy, gdy ilość światła słonecznego dostającego się przez okna dojdzie do optymalnego poziomu jasności. Nasza firma udostępnia również oba rozwiązania w jednej lampie.

Highbay to profesjonalne produkty, które spełnią Twoje oczekiwania

Lampy zostały zaprojektowane w taki sposób, aby oferować jak najlepsze parametry świetle w trudnych warunkach przemysłowych. Wszystkie serie idealnie sprawdzą się w halach magazynowych, przemysłowych, produkcyjnych, supermarketach i dużych obiektach sportowych, czyli wszędzie tam, gdzie potrzebne jest światło zamontowane na dużych wysokościach.

Dlaczego warto wybrać oświetlenie przemysłowe LED

Oświetlenie LED w przemyśle to najlepszy wybór, ponieważ zapewnia odpowiednią moc światła i jasność, która nie męczy oczu pracowników a pozwala na sprawną pracę nawet w ciężkich warunkach. Dodatkowo ledowe oświetlenie przemysłowe jest energooszczędne i przyjazne środowisku.