Oświetlenie liniowe LED LHP

Znaleziono produktów: 12

Oświetlenie liniowe LHP LED to wysokiej klasy oprawy hermetyczne przystosowane do zróżnicowanych warunków. Zastosowanie znajdzie jako oświetlenie elewacji zewnętrznych, basenów, obiektów sportowych, chłodni i wielu innych pomieszczeń tego typu.

Oświetlenie liniowe LHP LED na Swiatlolux.pl

Oświetlenie liniowe LHP LED to oprawy hermetyczne przystosowane do pracy w zróżnicowanych warunkach. Z powodzeniem można je zastosować jako oświetlenie dla basenów, obiektów sportowych, chłodni, oświetlenia elewacji zewnętrznych, czy do oświetlenia wnętrz takich jak magazyny, garaże, łazienki i wiele, wiele innych. Oświetlenie liniowe LHP LED posiada klasę szczelności IP65 co sprawia, że jest ono w pełni wodoszczelne, czy pyłoszczelne. Zapoznaj się z naszą ofertą na Swiatlolux.pl i wybierz jedną z naszych opraw hermetycznych.

Co wyróżnia lampy liniowe LHP LED?

Jeśli poszukujesz idealnej lampy do przemysłu to polecamy zwrócić uwagę na lampy liniowe LHP LED. To energooszczędne źródła światła, które doskonale sprawdzą się w różnego rodzaju pomieszczeniach. Ich wodoszczelna obudowa sprawia, że jest to produkt idealny jako oświetlenie elewacji zewnętrznych, chłodni, obiektów sportowych i innych budynków i pomieszczeń. Lampy liniowe LHP osiągają wydajność świetlną nawet 100lm/W, przy czym mają niewielką emisję ciepła oraz ograniczoną emisję dwutlenku węgla. Lampy liniowe LHP LED działają szybko, bezpiecznie i ekologicznie.