Rabaty koszykowe
Bezpieczeństwo zakupów i dostaw

Bezpieczeństwo zakupów i dostaw

Bezpieczeństwo dostaw

Bezpieczeństwo dostaw

Aby zapewnić odpowiedni poziom bezpieczeństwa produktom zakupionym w naszym sklepie internetowym, wszystkie przesyłki wysyłamy do Ciebie przy współpracy z renomowaną firmą kurierską GLS.

Gwarantowane bezpieczeństwo płatności online

Gwarantowane bezpieczeństwo płatności online

Płatnosci online to szybki i wygodny sposób płacenia za zakupy w Internecie. Aby zapewnić najwyższy stopień bezpieczeństwa w naszym sklepie, współpracujemy z PayPal i Payu, największymi i najbardziej doświadczonymi firmami dostarczającymi szybkie i bezpieczneh metody zapłaty za towary w Internecie.

Bezpieczne szyfrowanie danych

Bezpieczeństwo szyfrowania danych

Nasza strona zabezpieczana jest przy użyciu 128-bitowego szyfrowania przesyłanych danych. Oznacza to, że Twoje dane osobowe są odpowiednio zaszyfrowane i nie mogą być przechwycone przez osoby trzecie. Szyfrowaniem objęte są dane osobowe przekazywane nam podczas składania zamówienia oraz zakładania konta w naszym sklepie.

Certyfikat Rzetelna Firma

Certyfikat RZETELNA FIRMA

Jako potwierdzenie wiarygodności, terminowości i uczciwości naszej firmy i sklepu internetowego ŚwiatłoLux.pl uzyskaliśmy najbardziej rozpoznawany na polskim rynku certyfikat rzetelności - Rzetelna Firma. Zobacz certyfikat

Certyfikat Trusted Shops

Certyfikat Trusted Shops

Bezpieczne zakupy dzięki znanemu w całej Europie znakowi jakości, autentycznym opiniom klientów i ochronie kupującego. Trusted Shops to potwierdzenie spełniania przez Światłolux.pl wysokich standardów obsługi i odpowiedniej organizacji prawnych aspektów sprzedaży. Zobacz certyfikat