Marki źródeł światła LED

Znaleziono produktów: 303
Marki

Na Światłolux.pl znajdziesz między innymi produkty takich marek jak Greenie, Calex, czy Adler. Jest to wysokiej klasy sprzęt pracujący w ramach technologii LED.

Źródła światła na Swiatlolux.pl

W naszej ofercie znajdziesz wiele niezwykle wydajnych i energooszczędnych produktów. Technologia LED to bardzo nowoczesne rozwiązanie, które pozwala nam cieszyć się światłem dobrej jakości przy niższych rachunkach za prąd.

Greenie

Co wyróżnia Greenie? Nieustanny rozwój. Stale pracujemy nad dostosowaniem naszych rozwiązań do rosnących potrzeb i oczekiwań klientów. Oświetlenie ledowe Greenie to połączenie nowoczesnych technologii i solidnych materiałów wraz z troską o ekologię. Jesteśmy odpowiedzialni za naszą planetę, więc uczyńmy ją najjaśniejszym miejscem do życia.

Calex

Żarówki LED marki Calex to połączenie dobrej jakości z estetycznym wyglądem. Poznaj niezwykłe kształty żarówek Calex i zastosuj je w swoim domu!

Adler

Zasilacze firmy Adler to energooszczędne rozwiązanie dla opraw różnego rodzaju. Zastosowanie zasilaczy Adler pozwala na osiągnięcie przez Twoje oświetlenie LED wysokiej jakości kolorów przy minimalnym promieniowaniu UV