Lampy LED i oświetlenie Nemo

Znaleziono produktów: 281
Nemo

Założona w 1993 roku w Mediolanie, Nemo jest włoskim producentem oświetlenia. Od samego początku swojej działalności, firma stała się jednym z liderów tworzenia innowacyjnego typu oświetlenia. Kolekcje lamp Nemo inspirowane są współczesnym włoskim designem. Zatrudniając znamienitych współczesnych projektantów, firma nie zapominają o korzeniach i fundamentalnym dorobku wielkich, klasycznych projektantów. które miały historyczny wpływ na współczesne wzornictwo i technologie. Do największych osiągnięć lamp Nemo należy unikatowy i od razu rozpoznawalny styl, który opiera się na połączeniu dwóch trendów: współczesnego oraz historyzującego. Nacisk na stały rozwój sprawia, że marka stała się wzorem do naśladowania w branży. Z kolei designerskie lampy Nemo znajdują się wśród światowych liderów na rynku oświetlenia LED.

Oświetlenie ze znakiem jakości “Made in Italy”

Legendarna pracownia Nemo Lighting powstała w Mediolanie w 1993 roku, z inicjatywy Federico Palazzari. Ponad ćwierćwiecze obecności na rynku sprawiło, że marka stała się jednym z liderów oświetlenia, która zasłynęła na świecie jako prekursor innowacji we wzornictwie przemysłowym oświetlenia. 

Jako czołowy producent lamp, pracownia Nemo wie, że najwyższe są warunki, w jakich lampa będzie pracować. Nemo przywiązuje uwagę do jakości wykonania swoich produktów. Każda lampa jest starannie przygotowywana, by po późniejszej obróbce zostać przetestowaną i dopuszczoną do sprzedaży. Właśnie dzięki prężnej twórczości, determinacji oraz skrupulatności, określenie „made in Italy” stało się świadectwem jakości, samym w sobie.

Lampy dostosowane do potrzeb

Modele lamp marki Nemo można odnaleźć na całym świecie w najbardziej prestiżowym otoczeniu. Ekskluzywne kolekcje oświetlenia powstało z udziałem ikon designu takich jak: Karim Rashid, Carlo Forcolini, Jehs + Laub, Ilaria Marelli, Javier Mariscal, Foster+Partners, i wielu, wielu innych. Ktokolwiek poszukujący świeżego designu i innowacyjnych rozwiązań, z całą pewnością może zaufać ekspertom marki Nemo Lighting. Przygotowana przez nich oferta będzie idealnie dopasowana do potrzeb oraz preferencji klienta.