Lampy liniowe LED

Znaleziono produktów: 59
Liniowe

Świetlówki LED mają wszechstronne zastosowanie. Sprawdzą się zarówno w halach produkcyjnych, przemysłowych i hipermarketach, ale również w szkołach, salach gimnastycznych, laboratoriach, sklepach i witrynach. Dzięki ich zastosowaniu uzyskacie najlepszej jakości produkty w rozsądnej cenie.

Najlepsze oświetlenie liniowe na Światłolux.pl

W kategorii oświetlenia liniowego oferujemy kilka różnych rodzajów produktów. Najpopularniejszymi z nich są świetlówki T8, które cechuje wysoka bezawaryjność oraz niesamowita wydajność świetlna. Drugim typem produktów są świetlówki T5, do których oferujemy zintegrowane oprawy. W naszym sklepie posiadamy również świetlówki LED T5 mające wewnętrzny sterownik w standardowej średnicy dla świetlówek T5 starego typu oraz świetlówki o średnicy T8 z mocowaniem T5. Oprócz świetlówek oferujemy także oprawy oświetleniowe, przystosowane do oświetlenia LED (nie zawierają starterów i układów elektronicznych).

Dlaczego świetlówki LED do dobry wybór?

Cechą oświetlenia liniowego LED jest szeroki kąt emitowania światła, co sprawia, że nawet mała liczba świetlówek pozwala na dokładne oświetlenie wszystkich miejsc w pomieszczeniu. Oferujemy świetlówki z przezroczystymi lub matowymi pokrywami, dające intensywne albo łagodne, rozproszone światło.

Oświetlenie liniowe to wydajność w roztropnej cenie!

Szczegółowe parametry takie jak moc, wymiary, wydajność świetlna, barwa czy temperatura światła, znajdują się na stronie każdego produktu, tak abyś mógł wybrać jak najlepszy produkt odpowiadający Twoim potrzebom. Jeżeli zastanawiasz się czy wymienić oświetlenie liniowe starego typu na oświetlenie najnowszej generacji, polecamy oświetlenie liniowe LED marki Greenie. Dzięki jego zastosowaniu zyskasz najlepszej jakości produkty za rozsądną cenę, co pozwoli zwrócić koszty inwestycji już w czasie okresu gwarancyjnego. Każde z liniowych źródeł światła marki Greenie przechodzi rygorystyczne testy jakościowe zapewniając, że zakupione produkty będą świecić bez potrzeby wymiany przez wiele lat. Oświetlenie liniowe LED w porównaniu z tradycyjnymi świetlówkami pobierają około 2-3 razy mniej energii, co przekłada się bezpośrednio na miesięczne koszty prowadzonego przez Ciebie przedsiębiorstwa.