Latarki LED Streamlight

Znaleziono produktów: 12
Streamlight

Latarki LED marki Streamlight są tworzone z przeznaczeniem dla sytuacji codziennych ale również zadań specjalnych. W bogatej ofercie tej firmy znaleźć można między innymi latarki ręczne, latarki czołowe czy latarki taktyczne. Jeżeli poszukiwałeś producenta oświetlenia LED, który dbałby o każdy szczegół w swoich urządzeniach to już nie musisz dłużej tego robić. Streamlight jest właśnie taką marką. Zaufaj i ciesz się jakościowym sprzętem!

  1. Szperacz Streamlight Waypoint 300

    Szperacz Streamlight Waypoint 300

    898,74 zł (w tym VAT)
    Rodzaj Zasilania: Akumulator Li-ion, EAN: 80926449213, Liczba lumenów: 1000, Materiał wykonania: Tworzywo sztuczne, Ściemnianie: tak, Kolor obudowy: czarny, Barwa światła: Biała ciepła, Kod Produktu: L-44921, Ilość źródeł światła: 1, Maksymalny czas świecenia: 87, Zasięg światła: 1039

Na Światłolux.pl znajdziesz wydajne latarki Streamlight w korzystnych cenach!

Marka Streamlight jest dzisiaj bardzo popularna na rynku oświetlenia LED. Jakie jednak były początki tej firmy? Nie wszyscy wiedzą ale niemalże u samego początku swojego istnienia Streamlight nawiązał współpracę z NASA. W ramach słynnego programu Apollo. Jak do tego doszło? Amerykańscy naukowcy spotkali się z problemem odpowiedniego oświetlenia jakie mogliby zamontować na pokład. Chodziło o odpowiednio dużą moc, która mogłaby imitować światło słoneczne. Brak takowego mógłby mieć złe skutki dla zdrowia astronautów. Z pomocą pośpieszył Streamlight ze swoim reflektorem o nazwie modelu 1 Million. Sprzęt ten świecił z rekordową mocą 981.000 kandeli, a zasięg wiązki stanowił 1,5 km! Trzeba przyznać, że robi to wrażenie.

Streamlight w Twoich rękach

Latarki LED marki Streamlight są tworzone z myślą o zadowoleniu przyszłych użytkowników. Długie godziny testów, badań i konsultacji z profesjonalistami, którzy używają urządzeń tego typu na co dzień. To właśnie procentuje w postaci tak bardzo dopracowanych latarek LED marki Streamlight. Dzięki nim miliony użytkowników może mieć pewność, że jego sprzęt będzie na posterunku, gdy zajdzie taka potrzeba.

Streamlight to marka, której zależy na ciągłym rozwoju. Już od lat zaopatruje miliony profesjonalistów z całego świata w latarki LED swojej produkcji. Spośród użytkowników Streamlight można wymienić miłośników sportów, przedstawicieli służb mundurowch i ratowniczych, a także pasjonatów myślistwa i wędkarstwa. Co ciekawe do tych zawodów możemy dodać także astronautów! Tak, tak – dobrze widzicie. Streamlight współpracował ze słynną NASA podczas legendarnego programu Apollo. Czy urządzenia tej firmy mogą się nie sprawdzić jeżeli sprawdziły się nawet na księżycu? Wybierz latarki LED marki Streamlight już dziś i ciesz się jakością światła!

Streamlight i wszystko jasne

Streamlight to jeden z potentatów na rynku oświetlenia LED w Ameryce i na całym świecie. Od lat marka ta oferuje latarki na najwyższym poziomie. Jeżeli miałeś kiedykolwiek problemy z odpowiednią jasnością światła to możesz już o tym zapomnieć. Wyobraź sobie, że Streamlight wyprodukował reflektor, którego zasięg wynosił ponad 1,5 kilometra a jego moc była nawet 50 razy większa niż przednie światła auta. Jeśli zatem doskwierają Ci jakieś ciemnośći to wybierz latarki Streamlight i wszystko stanie się jasne!