Zewnętrzne naświetlacze Economy LED

Znaleziono produktów: 2

Produkty Economy to świetny zamiennik tradycyjnych, wyjątkowo energochłonnych reflektorów halogenowych. Jest to najbardziej korzystne kosztowo rozwiązanie dla oświetlenia bannerów reklamowych lub elewacji budynków. Co więcej, doskonale sprawdzi się jako oświetlenie elewacji, ogrodu czy podjazdu.

Jeden naświetlacz, wiele możliwości

Produkty znajdujące się w naszym sklepie posiadają wysokie klasy szczelności pozwalające użytkować je na zewnątrz. Dodatkowo, są odporne na skrajne temperatury (od -40 do +50st.C ). Ich szeroka funkcjonalność sprawia, że świetnie sprawdzą się zarówno wewnątrz, jaki i na zewnątrz obiektów.

Naświetlacz IP65 na Światłolux.pl

Klasa szczelności IP65 stanowi gwarancję odporności naświetlaczy na pył, kurz oraz strumienie wodne. Dzięki niej naświetlacze Economy stanowią bardzo dobre oświetlenie zewnętrzne. Obudowa wykonana z aluminium jest odpowiedzialna za doskonałe odprowadzanie ciepła. Do wyboru są egzemplarze o różnych mocach. Przemyślana konstrukcja pozwala na prosty i szybki montaż.

Zastosowanie naświetlaczy LED z serii Economy

Naświetlacze LED z serii Economy to doskonałe rozwiązanie w halach przemysłowych, obiektach sportowych, kinach, teatrach i wszelkiego rodzaju przestrzeniach wymagających profesjonalnego oświetlenia. Wyróżnia je niska cena i mocny strumień świetlny. Co więcej, w naszej ofercie znajduje się wiele wariantów naświetlaczy – o różnej temperaturze barwowej świecenia (białej ciepłej, białej zimnej i białej naturalnej).