Liniowe oświetlenie LED Standard

Znaleziono produktów: 11

Lampa liniowa LED Standard to doskonałe rozwiązanie, gdy nie chcemy lub nie możemy korzystać z klasycznych źródeł światła. Sklep Światłolux.pl oferuje szeroki wybór wysokiej jakości oświetlenia liniowego – wśród nich lampy LED podwieszane i naścienne, a także lampy ledowe sufitowe oraz wpusty ścienne i sufitowe.

Oprawy liniowe LED Standard – energooszczędne i ekologiczne

Lampy liniowe Standard są energooszczędne, a co za tym idzie – niedrogie w użytkowaniu i przyjazne środowisku. Obok wysokiej wydajności przy jednoczesnym niskim poborze prądu cechują się także szerokim kątem świecenia. W naszej ofercie znajdą Państwo oprawy liniowe LED podtynkowe, a także lampy liniowe LED natynkowe – tak zwane wpusty to doskonały wybór oświetlenia do podwieszanego sufitu czy ściany mającej formę kartonowo-gipsowego przepierzenia. Polecamy również lampy podwieszane czy montowane bezpośrednio na suficie.

Dobrym przykładem może być tu np. świetlówka LED Greenie T5 – wyposażona we wbudowany sterownik pozwalający jej na bezpośrednie korzystanie z napięcia sieciowego bez pomocy dodatkowych urządzeń.

Oświetlenie LED Standard – wysoka jakość i wydajność

W Swiatlolux.pl kładziemy nacisk nie tylko na to, by oferowane przez nas produkty cechowały się najwyższą jakością, ale też na to, by były ergonomiczne i przyjazne środowisku. W naszym asortymencie znajdą Państwo oświetlenie liniowe o wysokiej wydajności świetlnej i ograniczonej emisji CO2 , w odróżnieniu od lamp tradycyjnych nie będzie też się nagrzewać.

Ponadto brak w naszych urządzeniach szkodliwych substancji w rodzaju np. rtęci czyni je w 100% biodegradowalnymi. Dzięki minimalnemu promieniowaniu UV zakupiona przez Państwa lampa będzie pracować dłużej, nie potrzebuje też czasu, by po włączeniu dojść stopniowo do pełnej mocy – natychmiast rozjaśni się pełnią swojego blasku.