Lampa uliczna LED Professional

Znaleziono produktów: 9

Lampa uliczna LED Strasse stanowi model oświetlenia ulicznego, który jest przystosowany do pracy w każdych warunkach. To profesjonalne źródło światła posiada wbudowany ściemniacz współpracujący z systemem DALI, bądź PWM. Lampa uliczna LED Strasse to rozwiązanie dla ulic, alejek parkowych, parkingów, domowych podjazdów i wielu, wielu innych.

Lampa uliczna LED Strasse na Światłolux.pl

Lampa uliczna LED Strasse jest produktem niezwykle wytrzymałym. Posiada odporną na uszkodzenia mechaniczne obudowę, oraz przesłonę z hartowanego szkła. Jej unikalna konstrukcja pozwala na odprowadzanie ciepła w niezwykle wydajny sposób. Każdy z modułów zamontowanych w lampie ulicznej LED Strasse jest niezależną jednostką odprowadzającą ciepło. Takie rozwiązanie znacznie wpływa na żywotność i wydłużony czas użytkowania produktu.

Zastosowanie lampy ulicznej LED, którego się nie spodziewasz

W tej kategorii oferujemy żarówki i oprawy o stosunkowo dużej mocy, emitującej intensywne światło o szerokim zasięgu. Mogą one być montowane w lampach na ulicy, w parku lub w ogrodzie, a także w oświetleniu hali fabrycznej, magazynu lub innych pomieszczeń przemysłowych. Właściwe oświetlenie zapewni doskonałe warunki pracy, a w przypadku lamp ulicznych - wpłynie na jakość bezpieczeństwa użytkowników dróg.

Naturalna barwa światła lampy ulicznej LED - to możliwe!

Główną zaletą naszych lamp przemysłowych i ulicznych jest to, że emitują one światło białe naturalne, które jest bardzo zbliżone do światła dziennego. Dzięki światłu naturalnemu otoczenie postrzegane jest jako jaśniejsze, a kolory są bardziej intensywne. Oprócz tego zwiększa się poczucie bezpieczeństwa, ponieważ lepsze światło przyczynia się do zwiększenia widoczności na drogach, umożliwiając kierowcom obserwowanie ruchu na poboczu.
Światło naturalne wpływa również na lepszą jakość nagrań miejskiego monitoringu. Większość ludzi preferuje ten rodzaj światła także ze względu na to, że jest ono przyjemniejsze dla oka. Ludzie lepiej czują się, pracując przy świetle naturalnym, które idealnie oddaje rzeczywistą kolorystykę otoczenia.